Stunning Hot automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Stunning Hot Recenze online automatu

Hledáte jednoduchý a prostý online herní automat zdarma, který by vám stále vyplatil spoustu skvělých peněžních výher? Zahrajte si online výherní automat Stunning Hot zdarma a přesvědčte se o tom, že i jednoduchý výherní automat dokáže splnit všechny vaše přání. Jedná se o hrací automat s klasickým tématem, ve kterém na vás čekají výhry dosahující až 50 000 mincí.

Mimo tohoto jackpotu na vás čekají také výhry v hodnotě 5 000 nebo 2 000 mincí, které získáte za spojení pěti symbolů pomerančů, třešní nebo borůvek na jedné výherní linii. Hrát při tom ale musíte s maximální sázkou. V tomto casino automatu nenarazíte na žádné spiny zdarma, ale ničeho se nebojte, protože díky spoustě hodnotným symbolům dosáhnete na skvělé peněžní částky. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Spalte válce s těmi nejžhavějšími výherními kombinacemi

Online automat Stunning Hot se řídí pouze několika snadnými pravidly, které pochopíte během chviličky. Mezi ty nejdůležitější symboly, které vám vyplatí výhry od 200 do 50 000 mincí, patří sedmičky, hvězdy, pomeranče, třešně, borůvky, hrozny, melouny a citróny.

Za pět symbolů sedmiček na aktivní výherní linii vyhrajete při maximální sázce také maximální výhru v hodnotě 50 000 mincí. Za pět spojených pomerančů nebo hroznů na jedné výherní linii inkasujete 5 000 mincí. Výhry ale očekávejte například i za spojení pouhých dvou symbolů třešní.

Speciální hvězda

Symbol hvězdy se nemusí zobrazit na žádné konkrétní výherní linii. Výherní kombinace vytvoří kdekoli na herním poli. Stačí zobrazit tři symboly hvězdy naprosto kdekoli a výhra bude vaše.

Hazardní hra

Výhry můžete vložit také do hazardní hry, kde se je můžete pokusit zdvojnásobit. K tomu stačí uhodnout správnou barvu následující karty. Dávejte si ale pozor, protože při špatném odhadu bude hazardní hra ukončena s nulovou výplatou.

Celkové hodnocení

Tento pětiválec vám nabídne hned několik neuvěřitelných peněžních výher, z nichž ta nejvyšší činí 50 000 mincí. Hodnotné výplaty si zde můžete zajistit i pomocí scatter symbolů.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář