777 Double Bingo automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

777 Double Bingo Recenze online automatu

Vývojářská společnost iSoftBet vytvořila kombinaci výherního automatu a binga, která se jmenuje 777 Double Bingo. Tento pětiválcový online hrací automat s 9 výherními liniemi vám umožní tvořit výherní kombinace a zároveň můžete vyhrát dodatečné odměny v bingu, které se nachází v pravém horním rohu herní obrazovky.

Automat vám nabídne jackpot v hodnotě 10 000 mincí. Tuto výhru získáte zobrazením pěti dvojitých wild symbolů na jedné výherní linii při hře s maximální výhrou. Dodatečnou hru bingo můžete také aktivovat pouze při hraní s maximální sázkou. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Isoft Bet

Podobné 5-válcové automaty

Užijte si propojení těchto dvou nejoblíbenějších hazardních her

Vývojářské společnosti iSoftBet se propojení těchto dvou populárních hazardních her podařilo na jedničku. Válce pokrývají všechny tradiční herní symboly, jako jsou například sedmičky, zvony, bary nebo dolarové znaky. Dvojitý jackpotový symbol aktivuje násobitele výher v hodnotě až 4x. Hodnota násobitele se při tom odvíjí od počtu symbolů zobrazených na výherní linii. Pokud si chcete v rámci této hazardní hry zahrát bingo, musíte na jedné výherní linii zobrazit minimálně dva stejné symboly. Pokud zobrazíte úplnou výherní kombinaci těchto symbolů, aktivujete progresivní jackpot.

Celkové hodnocení

Tento výherní automat je naprosto ideálním automatem pro všechny hráče, kteří si rádi zahrají také bingo. Nejedná se tak o další nudný tradiční automat, a navíc jsou v nabídce hned dva jackpoty, které vás rozhodně dokáží potěšit.

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář