7 Sins automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

7 Sins Recenze online automatu

Už jste určitě slyšeli spoustu příběhů zahrnujících sedm smrtelných hříchů, kterým byste se měli vždy vyvarovat. Dokážete si ale přestavit, že by vám tyto smrtelné hříchy mohly přinést skvělé výhry? Přesně to si myslí vývojářská společnost Play’n Go a proto pro vás vytvořila online výherní automat 7 Sins zdarma, ve kterém z vás sedm nádherných žen pomocí lukrativních výher dokáže udělat opravdového boháče.

Tento pětiválec vyplácí výhry na 243 výherních liniích. Mezi klíčové symboly patří 7 žen, které se od sebe liší vzhledem. Číslo sedm je wild symbolem, který vám vyplatí tu nejvyšší možnou výhru. Mimo wild symbolu můžete využít i scatter symboly, spiny zdarma a násobitele výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

96,38%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.2

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Podívejte se na živé vyobrazení sedmi smrtelných hříchů a vyhrajte při tom hříšné odměny

Mezi ty nejdůležitější symboly tohoto hracího automatu patří sedm žen, které vám pomohou vyhrát spoustu peněz. Tyto ženy se od sebe liší barvou svého oblečení a jejich designem. Velká sedmička je wild symbolem, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Na druhém a čtvrtém válci se nachází také dvojitý wild symbol, který může vytvořit výherní kombinace až ze sedmi symbolů. Kombinace wild symbolů a dvojitých wild symbolů vám při maximální sázce vyplatí až 70 000 mincí.

Spiny zdarma

Tři nebo více symbolů Pandořiny skříňky zobrazených kdekoli na prvním, třetím a pátém válci aktivují funkci spinů zdarma. Vaší odměnou bude 7 spinů zdarma, při kterých se jakákoli ze sedmi žen může zobrazit na celém válci číslo 3. Získat tak můžete násobitele výher 7x. Během této funkce není možné vyhrát více spinů zdarma. Tři scatter symboly vám vyplatí dvojnásobek vaší celkové sázky.

Druhá šance

Tuto funkci aktivujete zobrazením alespoň dvou scatter symbolů během hlavní hry. Během této funkce si musíte vybrat jednu slečnu, která následně může aktivovat bonusovou hru se spiny zdarma. Pokud spiny zdarma nezískáte, může být vaší výhrou alespoň 15x hodnota vaší celkové sázky.

Celkové hodnocení

Tento pětiválec s mírně děsivým tématem vám nabídne skvělou bonusovou hru se spiny zdarma a násobitelem výher. Vaše šance na obdržení atraktivních peněžních odměn jsou velmi vysoké.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář