Legend of the Golden Monkey automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Legend of the Golden Monkey Recenze online automatu

Legend of the Golden Monkey je online výherní automat inspirovaný fantazijním tématem, který vám nabídne 5 válců a výhry všemi směry. Tento hrací automat pochází z vývojářské dílny společnosti Yggdrasil a jeho specialitou je, že výherní kombinace můžete tvořit doslova kdekoli. Jeho velmi vysoká kvalita grafiky a interaktivní bonusové funkce vám zajistí nezapomenutelné herní zážitky.

Mezi speciální funkce tohoto výherního automatu patří hned dva wild symboly, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů a vytvoří tak mnohem více výherních kombinací. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří kotlíky, štíty koruny a lektvary. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

Yggdrasil

Návratnost

96,86%

Volatilita

Nízká - Střední

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte v království, ve kterém vládne zlatá opice

V tomto hracím automatu narazíte na dva wild symboly. Prvním z nich je lepivý wild symbol a druhým je odčítací wild symbol. Lepivé wild symoly můžete objevit na druhém a čtvrtém válci a zůstanou na své pozici i po dobu re-spinů, až do chvíle, než na válcích nebudou vytvořeny žádné nové výherní kombinace. Odčítací wild symboly se zobrazují na třetím válci a na své pozici zůstanou po následující tři kola.

Funkce opičího krále

Tato funkce je spuštěna naprosto náhodně. V rámci této funkce se na válcích zobrazí opičí král, který změní některé symboly za jiné a vytvoří tak více šancí na získání výherních kombinací.

Truhlice s poklady

Tento symbol se může zobrazit pouze na pátém válci a pouze během základní hry. Odměnou za zobrazení tohoto symbolu bude až 1 000 mincí nebo spiny zdarma. Během spinů zdarma vám tento stejný symbol může vyplatit buďto 1 000 mincí nebo 2 dodatečné spiny zdarma.

Spiny zdarma

Tři nebo více symbolů spinů zdarma zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusové spiny zdarma. Spiny zdarma obsahují několik bonusových her, ze kterých si musíte vybrat jednu. Jedná se o rostoucí wild symboly, stacked wild symbol nebo začínající wild symboly.

Rostoucí wild symboly

Tyto spiny zdarma zahrnují lepivý wild symbol na druhém nebo čtvrtém válci po každém kole. K dispozici budete mít celkem 6 spinů zdarma.

Stacked wild symboly

V této bonusové hře budete mít k dispozici 8 spinů zdarma spolu s lepivými wild symboly na druhém nebo čtvrtém válci a stacked wild symboly na třetím válci.

Začínající wild symboly

V této bonusové hře obdržíte 10 spinů zdarma spolu s lepivými symboly na válci číslo 3. Lepivé wild symboly můžete najít i na druhém a čtvrtém válci.

Celkové hodnocení

Legend of the Golden Monkey je naditým výherním automatem, který vás přitáhne ke hraní rozhodně více než jedenkrát. Speciální funkce tohoto casino automatu jsou aktivovány pravidelně a vy tak budete mít spoustu příležitostí na vytvoření výherních kombinací.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář