Hot automaty zdarma (hry u kterých vám bude horko ?)

Horké až ohnivé nebo také hot automaty jsou další variací na nestárnoucí klasiku mezi jednorukými bandity v zahraničních a online českých casinech i skutečných hernách a kamenných casinech – ovocné automaty. Podobně jako u nich najdete na válcích nejrůznější symboly ovoce, zvonky, šťastné sedmičky, symboly BAR a k tomu navíc design s plameny a nejrůznějšími dalšími symboly ohně. Jedná se o skutečně žhavé hry, které se těší velké oblibě u mnoha hráčů. Díky tomu najdete automaty s ohnivou tématikou v portfoliu snad každého herního vývojáře. Číst více

Seřadit podle
nejhranější
nejhranější
nejlépe hodnocené
nejnovější

Užijte si trochu žhavé akce

Automaty se symboly ovoce jsou jednoznačně nejrozšířenější hry ve světě hazardních her. Jednorucí bandité s válci plnými ovoce pomrkávali na hráče v kamenných casinech, hernách a barech už v minulosti a v současnosti si je můžete užít z pohodlí domova, kanceláře nebo odkudkoli jinde i online. Kdysi mívali tři válce, tři řady a jednu výherní linii. Dnes už je mnoho variant s více válci, řadami a výherními liniemi nebo dokonce s netradičním rozvržením herního plánu. Online prostředí totiž umožnilo herním vývojářům experimentovat s klasickými formami automatů a přidávat k nim nové speciální funkce, bonusové hry nebo inovovat jejich grafickou a vizuální podobu.

A to je právě případ horkých automatů, které obohacují klasickou hru prvky ohně a plamenů. Obvykle se jedná o název hry, herní plán a v některých případech i speciální efekty, kdy se vám při trefení výherní linie doslova zapálí monitor počítače nebo obrazovka chytrého telefonu či tabletu.

Důvod proč hrát hot automaty je velmi prostý. Můžete si vyzkoušet osvědčenou klasiku v mnoha podobách a hrát za skutečné peníze nebo je vyzkoušet jako automaty zdarma. Záleží jen na vás, jestli vsadíte na osvědčenou klasiku s třemi válci a třemi řadami, sofistikovaný mnohaválcový automat s řadou bonusových kol a speciálních funkcí nebo cokoli mezi tím. Někteří hráči preferují rychlou hru bez zbytečného zdržování, jiní si více užijí vymýšlení strategie u komplikovanějších her s možností kalkulovat i s výší sázky. A právě to vše žhavé automaty nabízejí.

Nejoblíbenější HOT automaty

Automatům hot nebo-li horkým, až ohnivým je mnoho a je jen na vás, jakou formu hry si zvolíte. V drtivé většině případu na vás čekají ovocné automaty v trochu žhavější podobě. Začátečníci a příznivci rychlé hry si užijí jednoduché tříválcové bandity a zkušenější budou mít na výběr z víceválcových her, které už vyžadují více strategie. Podobně jako u jiných tematických her je hot automatů mnoho, ale i mezi nimi existují nestárnoucí klasiky.

Sizzling Hot – užijte si horečku nejen sobotní noci

Automat Sizzling Hot je nejoblíbenějším automatem této doby. Herní vývojář Novomatic přenesl do online prostředí oblíbenou variantu jednorukých banditů z kamenných casin. Celá akce se odehrává na 5 válcích, 3 řadách a 5 výherních liniích. Těšit se můžete na absolutně klasický ovocný vzhled, který je vám ale k dispozici kdykoli a kdekoli na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. K výhře vám pomůže symbol hvězdy a sedmičky, které fungují jako scatter.

Automat Sizzling Hot
Automat Sizzling Hot

Automat Sizzling Hot

Popis automatu
Válce 5-válcové
Výherní linie 5 Výherních linií
Výrobci automatů Admiral
Návratnost 95,81%
Volatilita Vysoká
Hodnocení Automat
85% / 100
Hrát zdarma

Always Hot – ovocná retro klasika

Always Hot je také velmi oblíbená hra, která pochází ze stejné dílny, tedy Novomatic. Tentokrát můžete vyzkoušet své štěstí na 3 válcích, 3 řadách a 5 výherních liniích. Jedná se o přímočarou hru bez speciálních funkcí a jediný bonus na vás čeká v podobě hazardní hry, kde můžete zkusit znásobit své výhry. Kromě ní tu nečekejte zvláštní symboly jako je wild, scatter, otočení zdarma a další bonusy. Nicméně pro příznivce klasických jednorukých banditů je to sázka na jistotu.

Automat Always Hot
Automat Always Hot

Automat Always Hot

Popis automatu
Válce 3-válcové
Výherní linie 5 Výherních linií
Výrobci automatů Admiral
Hodnocení Automat
87% / 100
Hrát zdarma

40 Super Hot – hra s příchutí flambovaného ovoce

Automat 40 Super Hot je poctou klasickým ovocným automatům, s nádechem moderních video her. Pokud se vám podaří vytvořit na 5 válcích a 4 řadách jednu ze 40 výherních kombinací, odměnou vám bude ohnivý ovocný výbuch, díky kterému si připíšete slušný počet mincí na váš herní účet. Určitě se zaměřte na šťastnou sedmičku, která funguje jako wild a hvězdu ve funkci scatter.

Automat 40 Super Hot
Automat 40 Super Hot

Automat 40 Super Hot

Popis automatu
Válce 5-válcové
Výherní linie 40 výherních linií
Výrobci automatů EGT
Návratnost 94,74%
Volatilita Střední
Plátno 5x4
Minimální sázka 40
Maximální sázka 800
Hodnocení Automat
77% / 100
Hrát zdarma

Jak hrát horké ohnivé automaty

Pokud zavítáte na stránky vašeho oblíbeného zahraničního nebo online českého casina, rozhodně nebudete mít problém automaty s ohnivou tématikou najít. Na první pohled je poznáte podle toho, že název hry nebo náhledový obrázek jsou vyvedené ve žluto červené barvě nebo ho rovnou olizují plameny. Hot automaty obvykle nemají svojí kategorii, jako například ovocné automaty, dobrodružné, fantasy, sci-fi a další tematické automaty. Ale o to zábavnější je je hrát. Než je totiž v seznamu automatů najdete, můžete si zahrát virtuální hru na hledání „přihořívá, hoří“ a pak se pustit do roztáčení žhavých válců, jejichž výherní linie vám mohou přinést až několikanásobné zhodnocení vašich sázek.

Podobně jako u ovocných automatů najdete i u žhavých her řadu variací. Obvykle budete tvořit výherní linie ze symbolů ovoce, jako jsou citróny, melouny, třešně, švestky, hroznové víno a další, šťastných sedmiček, zvonků, nebo symbolů BAR. Záleží jen na vás, jaký typ hry si zvolíte. Některé jsou velmi přímočaré a stačí navolit výši sázky a roztáčet válce. Jinde na vás čeká komplikovanější strategie, kde sázíte na jednotlivé výherní linie, operujete se symboly wild a scatter a celkově musíte promýšlet herní strategii. Na stránkách všech online zahraničních a českých casin máte možnost si hru vyzkoušet v demo módu a pak se teprve pustit do hry za skutečné peníze.

Shrnutí

Ohnivé automaty jsou příjemným zpestřením pro všechny milovníky ovocných automatů. Snoubí se v nich retro atmosféra klasických jednorukých banditů z kamenných casin a heren i nejnovější moderní trendy online video her. Sami si můžete vybrat, jestli si vyberete rychlou hru o třech válcích a třech řadách a budete hrát bez zbytečného zdržování nebo raději budete přemýšlet nad strategií u automatů s mnoha speciálními funkcemi a bonusovými koly, jako jsou například otočení zdarma. Hot hry jsou jednoduše hot a zaručeně se u nich pobaví každý hráč, ať už se jedná o začátečníka nebo ostříleného hráče.

Často kladené dotazy k HOT automatům

1️⃣ Kde hrát horké až ohnivé automaty zdarma?

Vzhledem k tomu, že automaty s motivem plamenů jsou variací na největší klasiku – ovocné automaty – najdete je na stránkách všech zahraničních i online českých casin. Na rozdíl od svých ovocných protějšků většinou nemají svoji vlastní kategorii, ale poznáte je podle ohnivého vzhledu.

2️⃣ Jak mám tyto automaty hrát?

Tyto automaty mají mnoho variant. Najdete mezi nimi klasické jednoruké bandity se třemi válci a třemi řadami i komplikovanější hry s více válci nebo dokonce s netradičním rozložením herního plánu. Je jen na vás, zda už máte sofistikovanější herní strategie v malíčku, nebo se teprve s hazardními hrami seznamujete.

3️⃣ Proč bych měl vyzkoušet horké automaty s plameny?

Žhavé automaty jsou alternativou k ovocným automatům, které patří v kamenných i online casinech k naprosté klasice, kterou by měl alespoň jednou vyzkoušet každý hráč. Díky množství nejrůznějších her si užijete rychlou akci, můžete se pokusit získat jackpot nebo si jen tak pro zábavu zahrát demo verzi.