5 válcové automaty zdarma

Dnešní moderní pětiválcové video automaty zdarma nabízí hráčům širokou řadu herních možností včetně fantastických bonusových funkcí, spinů zdarma, wild symbolů, scatter symbolů, násobitelů výher a až 1024 výherních linií. Pětiválcové výherní automaty zdarma nabízí hráčům také neskutečný výběr všech možných dobrodružství, od možnosti prozkoumat cizí země, podívat se zpět do minulosti, setkat se s bájnými hrdiny, vydat se mimo planetu Zemi nebo do hlubin moří až po možnost střetnout se s draky, setkat se s celebritami, duchy, kouzelníky, čarodějnicemi a gobliny. Číst více

Seřadit podle
nejhranější
nejhranější
nejlépe hodnocené
nejnovější

Jakoby jste se najednou objevili v naprosto jiném světě, než znáte z mechanických tříválcových automatů z počátku dvacátého století. Dnes jsou totiž ty nejlepší video automaty vybaveny špičkovou grafikou a nejmodernějším digitálním zvukem, který vám umožní přemístit se do naprosto jiného prostředí. Nabízí tak perfektní způsob, jak uniknout šedi všedních dní, navíc si v současné době můžete pětiválcové online výherní automaty zahrát doma nebo v kanceláři na vašem počítači nebo i když jste zrovna v pohybu na vašem notebooku. Máte ale také možnost zahrát si tyto skvělé kasinové výherní automaty zdarma na vašem chytrém telefonu, díky kterému budete mít naprostou svobodu zahrát si doopravdy kdykoli a kdekoli se zrovna nacházíte. Jediné, co potřebujete, je internetové připojení.

To nejlepší na moderních pětiválcových online video automatech zdarma je ale jejich nadupanost úžasnými funkcemi, které vám nabídnou skvělé možnosti na získání výher. Začněme u počtu výherních linií, který se klidně pohybuje od 20 do 243, kdy máte mnohem vyšší šance vyhrát pořádnou sumu peněz. Pokročilé bonusové funkce zahrnují spiny zdarma a násobitele výher. Hraní online video automatů zdarma s pěti válci je tak vzrušující, napínavý a opravdu zábavný způsob trávení volného času, u kterého jako bonus můžete získat také nějaké peníze.

Výhody pětiválcových výherních automatů

Pokud mluvíme o výherních automatech, musíme také zmínit opravdové výhody pětiválcových výherních automatů. Abychom to zjednodušili, více je v tomto případě rozhodně lépe. Pětiválcové výherní automaty zdarma vám navíc nabízí dva válce, plné zábavy a šancí vyhrát. Dodatečné válce znamenají dodatečné funkce, včetně wild symbolů, bonusových funkcí a spinů zdarma. Co je ještě lepší, počet výherních linií je u pětiválcových výherních automatů mnohem vyšší než u tříválcových tradičních hracích automatů. S vyšším počtem možností sázek máte také více šancí na získání výher při každém zatočení válci a potenciálně tak skončíte s mnohem vyšším balíkem ve vaší kapse. Tříválcové výherní automaty jsou jednoduché a snadno se ovládají, a proto jsou vhodné pro nováčky a tradiční hráče. Pětiválcové výherní automaty nabízí fantastický výběr bonusových funkcí a témat, díky kterým bude každý váš okamžik při hraní jedinečný a mnohem napínavější.

Bonusové funkce

Mluvme teď chvíli o bonusových funkcích. Bonusové funkce výherních automatů jsou jedním z důvodů, proč jsou online výherní automaty zdarma bez stahování tak zábavné. Bonusové funkce se liší automat od automatu a vždy odpovídají tématu dané automatové hry. Mezi bonusové funkce patří například wild symboly, spiny zdarma i násobitelé výher a všechny tyto funkce výrazně zvyšují vaše šance na získání nezanedbatelných částek. Na některých pětiválcových automatech zdarma jsou bonusové funkce v podstatě dalšími malými bonusovými hrami, které vám nabídnou několikanásobné výhry.

Zde vám představíme ty nejběžnější druhy bonusových funkcí, které dnes můžete aktivovat během hraní online výherních automatů:

Scatter symboly

Scatter symboly jsou různé hra od hry a pojí se vždy s jeho tématem. Scatter symboly se mohou objevit kdekoli na herní obrazovce a na rozdíl od wild symbolů se nemusí zobrazit na jedné výherní linii, aby vám přinesly výhru. Scatter symboly také většinou aktivují speciální bonusové funkce. Například v některých automatech se zobrazení dvou nebo tří scatter symbolů pojí s aktivací extra spinů zdarma a navíc vyplacení konkrétní výhry. Scatter symboly také mohou aktivovat bonusové kolo nebo dokonce vynásobit vaši sázku.

Wild symboly

Stejně jako žolíci v běžných karetních hrách mohou wild symboly ve výherních automatech pomoci hráčům nahradit jakýkoli jiný herní symbol na válcích, mimo scatter symbolů. Wild symboly se liší automat od automatu, protože jsou většinou spojeny s tématem. Je tak vždy nejlepší se před začátkem hraní podívat na pravidla konkrétního automatu a seznámit se s podobou wild symbolů.

Násobitelé

Občas v některých výherních automatech fungují scatter symboly a wild symboly jako násobitelé. Když se na válcích objeví symboly, které fungují jako násobitelé, bude hodnota vaší výhry za každou vaši vsazenou minci vynásobena. Profesionální hráči výherních automatů vám budou vždy radit, abyste vsadili do hraní maximální sázku, právě kvůli násobitelům výher. Když budete hrát s maximální sázkou a padne vám násobitel výher, má to obrovský vliv na váš herní rozpočet, dokonce by se to dalo srovnávat s výhrou jackpotu. Výhry mohou být vynásobeny 1x nebo třeba až 32x. Když si to spočítáte, tak vaše výhra v hodnotě 100 USD se může změnit na 3200 USD během mrknutí oka.

Volně padající a mizící symboly

Volně padající a mizící symboly můžete najít v některých automatech, kde vytvořená výherní kombinace po vyplacení výher následně zmizí a je nahrazena novými symboly padajícími seshora. Vy tak máte příležitost vytvořit během jednoho zatočení mnohem více výherních kombinací.

Spiny zdarma

Výherní automaty se spiny zdarma přináší hráčům přesně to, co mají v názvu. Šanci vyhrát dodatečné výhry bez nutnosti vsazení vlastních finančních prostředků. Spinů zdarma může být od 1 do 50 nebo i více. Spiny zdarma jsou většinou aktivovány jako bonusová funkce a znamenají pro vás spoustu dalších šancí na získání obrovských výher bez žádného rizika. Když se to tak vezme, tak spiny zdarma jsou v podstatě splněným snem každého hráče.

Špičková grafika a bonusové efekty

Další úžasnou funkcí pětiválcových video automatů zdarma je špičková kvalita grafické stránky a zvukových efektů, díky čemuž jsou pětiválcové automaty atraktivní pro hráče po celém světě. Od vynálezu mechanických hracích automatů pokročila technologie natolik, že dnešní pětiválcové automaty se prakticky podobají moderním video hrám. Tyto výherní automaty vám proto nabízí herní prostředí, které vás naprosto pohltí a vtáhne do děje přesně tak, jak živé akční video automaty. Rozdílem je pouze to, že v tomto případě můžete vyhrát pořádný balík peněz.

Široká nabídka her

Navážeme na fenomenální grafiku a digitální zvuk, které vám nabízí výherní automaty díky využití moderních technologií, ale také možnosti výběru tématu jsou v moderních pětiválcových video automatech jednoduše úžasné. Můžete si vybrat doslova z tisíců online výherních automatů zdarma, proto je téměř nemožné, že nenajdete téma, které se vám líbí, a které vás dokáže odpoutat od každodenní šedi. Vydejte se na úžasné dobrodružné cesty, prozkoumejte vzdálená, záhadná místa naší planety nebo se nechte vystřelit do vesmíru či se ponořte do mořských hlubin. S dnešní nabídkou témat se vám nikdy nestane, že byste nenašli ten nejzábavnější online výherní automat zdarma od těch nejlepších vývojářů v tomto odvětví, jako jsou Netent, EGT nebo světově známá australská společnost Aristocrat.

Jackpoty

Je asi samozřejmé, že hraní výherních automatů bez možnosti vyhrát jackpot, není stoprocentním zážitkem. Jedno kliknutí myši a váš život se může změnit navždy. Dnešní pětiválcové video automaty zdarma nabízí jackpoty, které mají formu fixních jackpotů nebo progresivních jackpotů.

Fixní jackpoty

Výherní automaty s fixními jackpoty vyplácí předem nastavenou částku při spojení všech výherních symbolů na jedné výherní linii. Obecné pravidlo je, že výherní automaty s fixními jackpoty spíše vyplácí více nižších částek, abyste mohli hrát déle.

Progresivní jackpoty

Progresivní jackpoty akumulují procento z každé sázky, kterou při hraní uděláte, a ta je pak přičtena do jeho celkové hodnoty. Výherní automaty s progresivními jackpoty také mohou být mezi sebou propojeny, takže všichni hráči těchto automatů z celého světa přispívají do jednoho masivního jackpotu, který může být vyhrán na jakémkoli z těchto automatů. Progresivní jackpoty mají jednu zásadní výhodu. Jejich výše není vůbec nijak limitovaná, a proto se jejich hodnota může dostat i do několika milionů. Výherní automaty s progresivními jackpoty vyplácí spíše nižší výhry v průběhu hraní, protože procento z každé sázky je přičteno do jackpotu a tato hodnota tak nemůže být použita pro vyplácení pravidelnějších nižších výher.

Jak hrát petiválcové automaty?

Jak již bylo zmíněno výše, pětiválcové výherní automaty nabízí úžasnou zábavu zvláště díky nekonečným možnostem, které tyto dva extra válce oproti tříválcovým automatům hráčům přinášejí. Hraní je velmi jednoduché, ale musíte brát v potaz několik věcí, abyste mimo skvělé zábavy ještě zvýšili i vaše šance na získání těch nejlepších výher.

Úplný přehled tipů a triků pro výherní automaty naleznete v našem průvodci.

 1. KROK – Najděte ten nejlepší video automat, který je přesně pro vás
  Existuje široká škála různých tematických pětiválcových výherních automatů. Projděte si stránky automaty-zdarma.com a podívejte se na všechna možná témata a najděte to, které se vám bude nejvíce líbit. S více než 6777 výherními automaty online zdarma je prakticky nemožné, abyste nenašli téma, které se vám bude líbit. Navíc k vašemu oblíbenému tématu pravděpodobně naleznete více jak jeden automat. Například, pokud se vám líbí pirátská témata, po krátkém hledání zjistíte, že jich u nás na webu je přes 40. Přesně tak, budete mít na výběr ze 40 různých pirátských výherních automatů.
 1. KROK – podívejte se na počet výherních linií.
  Na dnešních pětiválcových výherních automatech máte spoustu šancí, jak získat výhry. V levém dolním rohu výherní obrazovky je většinou umístěno pole zobrazující počet výherních linií. Ty se mohou pohybovat od 5 až po 1024. Při tom platí pravidlo, že čím více výherních linií nabízí automat, tím vyšší šance máte na získání výher. Výherní linie mohou být rozprostřeny napříč válci, diagonálně, cikcak nebo dokonce mohou vykreslovat nějaké vzorce.
 2. KROK – hledejte výherní automaty s těmi nejlepšími bonusovými funkcemi.
  Jak bylo zmíněno výše, wild a scatter symboly zvyšují vaše šance na získání výher. Proto se při hledání toho pravého online pětiválcového výherního automatu zdarma zaměřte právě na tyto bonusové funkce.
 3. KROK – hledejte výherní automaty s nejvyšším procentem návratnosti k hráčům.
  Návratnost k hráčům je peněžní procento, které online výherní automaty vyplatí v delším časovém úseku hráčům zpět. Pamatujte si, že toto procento není měřeno na každou hru, ale během nespecifikovaně dlouhého časového úseku. I tak jsou ale výherní automaty s vyšší návratností k hráčům lepší volbou. Všechny výherní automaty musí hodnotu své návratnosti k hráčům zveřejnit ve svých informacích.
 1. KROK – vsaďte si.
  Díky všem moderním pětiválcovým výherním automatům nabízejícím bonusové funkce, spiny zdarma a fantastické jackpoty, je vždy lepší, pokud to vaše konto dovolí, vsadit si maximální částku. Právě tak můžete dramaticky zvýšit šance na získání obrovských výher. K tomu navíc existuje spousta výherních automatů, které nevyplatí ty nejvyšší výhry a bonusové výhry v případě, že nehrajete s maximální sázkou. Pokud si dostatečně věříte a vaší strategií je hrát online výherní automaty zdarma, proč si nezkusit vybrat jeden z kasinových bonusů a nezahrát si online výherní automat za reálné peníze? Vyberte si z naší nabídky doporučených online kasin.

Poté zatněte pěsti, připravte si vaše talismany štěstí nebo třeba šťastné tričko, STISKNĚTE TLAČÍTKO SPIN A ROZTOČTE TO!

Pokud ale patříte k lidem, kteří raději pohodlně sedí a hru jenom pozorují, stejně jako my, můžete využít funkci automatického roztáčení válců. V rámci této funkce můžete nastavit počet automatických roztočení válců, a pak vám stačí už jen se pohodlně usadit a bavit se.

Pětiválcové autopmaty na mobilech

Jednou z největších výhod dnešních online výherních automatů zdarma bez stahování a bez registrace je to, že nejsou omezeny pro hraní pouze na počítači. Už dlouhou dobu jsou video automaty v kamenných kasinech naprosto normální záležitostí a nahrazují tak starší elektromechanické výherní stroje, které postupně vycházejí z módy. Když se internet v devadesátých letech minulého století stal běžnou součástí domácností, začaly se také výherní automaty přesouvat do online prostředí a staly se tak dostupné pro ještě širší skupinu lidí a fanoušků. Dnes díky tvůrcům internetových výherních automatů dostupných na mobilech a tabletech, jako jsou společnosti Igrosoft nebo Amatic, a s video automaty bez stahování, bez registrace a bez vkladů, které jsou tady na našem webu, je opravdu to jediné, co potřebujete, internetové připojení a můžete hrát kdykoli a kdekoli chcete. Jen na to pomyslete. Váš telefon můžete vytáhnout v jakékoli frontě, při čekání na poště, na autobus či letadlo nebo u doktora a zahrát si online výherní automat zdarma a při tom nepřijdete o perfektní kvalitu grafiky a moderní zvukové efekty. Zkrátka máte vše k dispozici ve své dlani.

Grafika a vizuální stránka

Při výběru her hráči nehledí pouze na speciální funkce, bonusy, návratnost pro hráče (RTP), volatilitu (poměr četnosti a výše výher) nebo další herní mechanismy. Mnoho z nich se rozhoduje také podle vizuální podoby a tématu. Pětiválcové automaty zdarma i za skutečné peníze se v drtivé většině vyznačují velmi kvalitní grafikou, zajímavým designem a občas i animacemi nebo videi. Díky těmto doplňkům pak mají hry určitý příběh a dokážou zaujmout hráče mnohem více, než obyčejné ovocné automaty.

Napříč těmito hrami najdete řadu nejrůznějších témat. Velmi oblíbené jsou ty, které se inspirují zvyky, kulturou nebo tradicemi současných světových států či měst (Irsko, Mexiko, Londýn apod.) nebo starobylými civilizacemi (Inkové, Aztékové, Egypt apod.). Spousta automatů se inspiruje literárními nebo filmovými díly (Peaky Blinders, Sherlock Holmes, Indiana Jones apod.). Témat je skutečně mnoho a vybírat můžete v kategoriích dobrodružné, fantasy, orientální, asijské, ovocné, pohádkové a mnoha dalších.

Kde hrát automaty zdarma i za skutečné peníze

Automaty s pěti válci patří mezi jedny z nejoblíbenějších casino her a nabízí je všechna online zahraniční i česká casina. Pokud je chcete hrát pouze pro zábavu, nemusíte se na jejich stránky registrovat nebo přihlašovat. Jednoduše kliknete na demo verzi vámi vybrané hry a začnete roztáčet její válce. Další výhodou hry zadarmo je to, že můžete začít hrát kdekoli a kdykoli. Nemusíte si nastavovat sebeomezující limity a hrát můžete, jak dlouho chcete.

Ke hře vám stačí počítač, tablet nebo chytrý telefon a připojení k internetu. Pak už si jen otevřete webové stránky vámi vybraného casina a jednoduše se pustíte do hry. V mnoha případech mají herní poskytovatelé i svou mobilní aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do mobilního telefonu nebo tabletu. Pak už vám stačí jen pár kliknutí a můžete hrát. Je to ideální příležitost, jak si automaty vyzkoušet a vybrat si ty, která vám systémem hry nebo grafickým zpracováním vyhovují nejvíce.

V případě, že se rozhodnete hrát hry za skutečné peníze, musíte se do casina registrovat a vytvořit si své herní konto. K tomu obvykle musíte zadat svoje osobní údaje, vybrat si platební metody a ověřit svoji identitu. Mnoho casin už za tyto kroky dává hráčům bonusové peníze do hry, se kterými můžete hrát, aniž byste museli vložit své vlastní peníze. Nicméně za vklad dostanou noví hráči uvítací balíček a s ním další odměny v podobě bonusových peněz, procentuální znásobení vkladu nebo otočení zdarma.

Shrnutí

Pětiválcové automaty patří mezi velmi oblíbené casino hry a v kategorii automatů jsou asi nejrozšířenější i nejoblíbenější. Herní vývojáři v nich mají šanci hráčům nabídnout řadu speciálních funkcí a bonusů a pohrát si se zajímavou grafickou stránkou včetně animací nebo 3D vzhledu. Hráči zase mají možnost si vybrat z celé škály her podle nejrůznějších parametrů, jako je počet výherních linií, téma hry, speciální funkce, návratnost a mnoho dalších. Díky obrovské nabídce i variabilitě jsou tyto hry vhodné pro začátečníky i pokročilé, díky čemuž se těší tak velké oblibě. Pětiválcové hry přidávají oproti těm tříválcovým další dva válce a tak se zásadně zvyšuje šance na výhru. Ta je navíc umocněna speciálními symboly, jak je například wild a scatter a jejich variantami (expandující, lepicí, sdružený).

Často kladené dotazy

Kde si zahraju pětiválcové automaty zdarma?

Automaty se třemi válci si zahrajete úplně všude. Najdete je v kamenných casinech i na stránkách online poskytovatelů hazardních her. Tam často mívají svojí vlastní kategorii s názvem „ovocné“ nebo „fruit“.

Jak se hrají hry se třemi válci?

Automaty se třemi válci jsou extrémně jednoduché. Jednoduše vsadíte určitý obnos a roztočíte válce. Hru nebudou zdržovat žádné speciální funkce ani bonusy. Pokud by vám přeci jen něco nebylo jasné, můžete se podívat do nápovědy, která je v každém automatu.

V čem jsou automaty se třemi řadami zajímavé?

Krása her s mřížkou 3×3 spočívá v jejich jednoduchosti a zároveň přímé návaznosti na úplně první automaty. Nováčci ocení právě snadnou hru a ostřílení hráči zase nostalgii spojenou s historií hazardních her.