JPM automaty zdarma

Společnost JPM Interactive Ltd (JPMi) započala svoji cestu v roce 2005. Tato společnost se věnuje tvorbě softwaru pro online výherní automaty i pro jiné kasinové hry. Hry této společnosti ale nejsou široce dostupné, nicméně ale můžete na výherní automaty společnosti JPM narazit například i v kasinu Fortuna Vegas. Číst více

Cíle spsolečnosti JPM

V první řadě se společnost snaží o zajištění zábavy, ale s co největší jednoduchostí a instinktem. Společnost JPM také dala své jméno třem nejznámějším poskytovatelům kvízových her, které existují online i off-line. Společnost prokázala, že je jedním z nejlepších dodavatelů dovednostních her.

Vytvořila jedinečné hry, které hráče dokáží výrazně pobavit a vytvořit pro ně příjemné herní zážitky. Společnost JPM si také získala silnou a pozitivní reputaci a během svých let působnosti si vybudovala neochvějnou a spokojenou fanouškovskou základnu. Protože se do online herního průmyslu dostávají nové trendy, i všechny velké společnosti tvořící herní software přijaly opatření pro možnost nabídnout své hry co nejširšímu publiku. Společnost JPM jako jedna z prvních společností začala nabízet své automaty do mobilu a tabletech s operačními systémy Android, iOs a Windows.

Design a nejhranější hry 

Hráči dnes mohou narazit na celou řadu výherních automatů společnosti JPM, které si postupně získaly popularitu po celém světě. Těmi nejpopulárnějšími automaty z dílny společnosti JPM jsou Who Wants to Be a Millionaire, News Time, Full House, 5ive Liner, Turbo Gold, A Pot of Gold, Big X, Hangman, World Cup Quiz, Reversal of Fortune a Battleships.

Zkrátka jak vidíte, společnost. hodně zaměřuje na retro automaty. A také na online ovocné automaty společnosti JPM se vyznačují jedinečnými a extraordinárními prvky, kterými jsou opakovaná šance, turbo hazard, přidržení a pošťouchnutí. Například opakovaná šance většinou odmění hráče vysokými výhrami i několikrát po sobě.

Naprostá většina těchto výherních automatů má tři válce a jednu jedinou výherní linii. Mají ale také extra prvky, které vám pomohou aktivovat štědré kolo, které generuje ty nejlepší výplaty. Automaty jsou plné méně běžných výhod a extra odměn, které pro hráče přestavují bonusy.

Vlastnosti

Ilustrace výherních automatů jsou velmi pokročilé a nádherné. Naprostá většina těchto výherních automatů zpracovává tradiční ovocná témata s příslušnými symboly. Například jsou to zvony, bary a sedmičky. Průběh hry je extrémně zábavný a připomíná klasické ovocné automaty z kamenných kasin nebo retro automaty.

Bezpečnost a fair play

Tato společnost nabízí hráčům, kteří se rozhodnout využít její platformu, skvělé zabezpečení. JPM výherní automaty mají certifikáty potvrzující jejich bezpečnost a fair play.

Rozšíření

Tato společnost vytvořila řadu her pro Interactive Digital Television (IDTV), Private Gaming and Entertainment Networks (Hospedia v sanatoriích NHS situovaných po celé Anglii). Také tvoří hry pro výherní automaty situované na serverech, jako jsou například výherní terminály, na které často narazíte v barech.

Shrnutí

JPMi je kreativní programátorská společnost, o kterou se rozhodně stojí za to zajímat. V současné době pracuje JPM na několika budoucích projektech, které budou brzy zveřejněny. Hráči se tak mohou těšit na nějaké nové hry do jejich sbírky.