O nás

Nejdříve vás chceme na webu Automaty zdarma, největší sbírce internetových online výherních automatů zdarma, přivítat. Možná se ptáte, kdo za celou tou prací za vytvořením této největší sbírky online výherních automatů v Čechách stojí? A proč se tomuto tématu věnují? O koho se jedná?

My vám na vaše otázky rádi odpovíme, a proto zde máte i něco o nás. Když se to tak vezme, tak jsme velmi malá skupinka lidí, kteří jednoduše milují výherní automaty. Můžete nás nazvat automatovými nadšenci nebo automatovými závisláky, jak chcete. Hrajeme několikrát týdně a jelikož nejde hrát stále, to bychom museli být milionáři, pinkneme si potom i nějaké točky zdarma, Mimo to máme 25 let zkušeností s off-line automaty a 10 let zkušeností s online automaty, ano, jsme už starší generace. A proto nám vlastně vůbec nezáleží an tom, jak nás zaškatulkujete. My jsme zkrátka výherními automaty úplně unešeni. Naprostá rozmanitost ve výběru online výherních automatů, co se týče typů, témat, funkcí, jackpotů, počtu válců a dalších, je prostě ohromující. A to my právě milujeme. Řekněme si to na rovinu, výherní automaty jsou zkrátka zábavné, vzrušující a velmi snadné, jen jim nesmíte podlehnout. A i když svět online výherních automatů roste závratnou rychlostí, my máme v úmyslu růst s ním.

Náš cíl

Naše zaujetí výherními automaty už znáte, a proto pro vás asi nebude příliš složité uhodnout, jaké může být naše motto. Tak schválně, tipněte si!

Naším cílem je vytvořit tu největší databázi online i offline výherních automatů v ČR i na Slovensku a nabídnout našim hráčům to nejlepší, co je dnes na trhu výherních automatů možné nabídnout.

Chceme být vaší jedinou zastávkou pro všechny typy výherních automatů, a to jak těch nejnovějších a nejmodernějších, tak i těch starších, klasických a tradičních. Zkrátka pokud na tomto světě existuje jakýkoli výherní automat, tak ho naleznete právě u nás, nebo se o to alespoň všemi silami pokusíme (a vy nám v tom, doufáme, pomůžete).

Náš zájem o vytvoření té největší komunity lidí okolo online výherních automatů na světě je neotřesitelný.

Naše metody

Prohlížíme internet ručně tak, abychom nalezli ty nejlepší výherní automaty, které jsou vůbec dostupné. Po velmi podrobném průzkumu pak nabízíme fanouškům přesné informace a recenze všech světových výrobců výherních automatů i jejich herních strojů.

Pevně věříme v to, že informace mají obrovskou moc a měly by být zdarma a volně přístupné. Proto vytváříme i recenze vývojářských společností, jejich softwarů a těch nejoblíbenějších výherních automatů tak, abyste vy byli vždy v obraze. A protože se svět výherních automatů rozrůstá mílovými kroky, přidáváme nové a nové recenze na automaty každý týden, někdy dokonce denně. Neustále tak náš katalog rozšiřujeme a vy tak budete mít vždy co hrát.

Věříme v komunitu

Jste zatvrzelými fanoušky výherních automatů nebo jenom občasní hráči? Na tom vůbec nezáleží. V obou případech nám můžete pomoci. Velice si vážíme každého komentáře a názoru týkajícího se jakéhokoli aspektu naší webové stránky, který s námi chcete sdílet. Dokonce nám můžete napsat ke každém hře komentář. Stačí jen sjet na stránce dolů až na sekci s komentáři pod automatem.
Také vám nabízíme možnost hodnotit vaše oblíbené automaty kliknutím na požadovaný počet hvězdiček v pravém horním rohu každého automatu. Ostatní hráči pak mnohem snadněji naleznou ty nejlépe hodnocené a nejoblíbenější výherní automaty.
Pomozte jim v tom prosím.

U nás se neustále snažíme zlepšovat a vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná . Jen tak můžeme opravdu využít vše, co nám svět výherních automatů může nabídnout.

O co nám na našem webu nejvíce jde, už víte. Jde o to hlavně sdílet s vámi radost, kterou nám mohou výherních automaty nabídnout.

Připojte se k naší komunitě ještě dnes, zatím jen tak, že si řeknete – tohle muselo dát fakt hodně práce, mohl bych jim nějak pomoci?

Děkujeme!