9 válcové automaty zdarma

Devítiválcové automaty nejsou v zahraničních a českých online casinech tak široce zastoupené, jako jejich tříválcoví a pětiválcoví sourozenci. Ve světě online her se jedná spíše o výjimku, ale nemusíte se bát, že byste je museli na stránkách casin složitě hledat. Díky tomu, že na nich hrajete na mnoha válcích, které se často otáčejí nezávisle na sobě, jedná se o hry spíše pro zkušenější hráče. Větší množství válců ale také znamená více výherních linií a šanci na zajímavé výhry. Číst více

Výhody devítiválcových válcových automatů

Co se týče herního zážitku a vzrušení z hraní hazardních her, mohou toho automaty s 9 válci nabídnout skutečně mnoho. Asi nejvíc lákají hráče na to, že je zde skutečně obrovské množství příležitostí vyhrát. Čím více má hra válců, tím se na nich otáčí více symbolů, které mají větší potenciál vytvořit výherní linie. Na garanci slušných výplat se můžete u tohoto typu automatů spolehnout a u některých z nich najdete až 40 000 výherních linií. Ostatní typy her je nabízejí v řádu desítek, maximálně stovek, takže sami vidíte, jak obrovská je s devíti válci šance na výhru.

Jak už bylo řečeno, největší výhoda devítiválcových automatů spočívá v tom, že je v nich šance na výhru mnohonásobně vyšší, než u tří, čtyř nebo pětiválcových automatů. Tato možnost je dána tím, že hry mají více řad i válců, díky čemuž mají symboly větší šanci společně vytvořit větší množství výherních linií, navíc s vyšší výplatností. Vzhledem k tomu, že se vývojově jedná o poměrně mladou formu automatů, můžete se spolehnout, že vizuální stránka, animace i herní mechanismy jsou na té nejvyšší úrovni. Díky všem gtěmto důvbodům jsou také nejhhrranějšími automaty za reálné peníze.

Speciální funkce a bonusy

Devítiválcové hry jsou moderní automaty, které díky svému rozšířenému hernímu plánu nabízejí velké množství speciálních funkcí a bonusů. Úplným základem jsou symboly wild, které mohou zastoupit ostatní symboly a pomoci dotvořit výherní linie, a symboly scatter, které spouštějí speciální funkce a bonusové hry. V rámci nich se můžete těšit na volná zatočení, opětovná otočení, expandující a kaskádovité symboly, exkluzivní a zábavné bonusové hry, symboly se speciálními vlastnostmi a samozřejmě nechybí ani progresivní jackpoty.

Grafika a vizuální stránka

Co se týče grafiky a vizuální stránky jsou automaty s devíti válci opravdu velmi sofistikované. Na jejich vývoji se podílejí herní vývojáři z léty prověřených studií i nováčci, kteří sázejí na inovace a originální nápady. Drtivá většina z nich pak přichází s dechberoucím vizuálem, pěknými soundtracky a velmi vyspělými herními mechanismy. Díky tomu už u těchto automatů nejde jen o hru a hazard, ale také zábavu ve formě, jakou si užijete při sledování filmu, hraní počítačových a televizních her nebo čtení komiksu.

V nabídce devítiválcových automatů najdete skutečně nepřebernou škálu nejrůznějších motivů a témat. Můžete si zahrát hry, na jejichž válcích se otáčejí jednoduché symboly, jako jsou karetní znaky, drahokamy, čísla, ovoce, zvířata, šťastné symboly, piktogramy a mnoho dalších. Co vás na válcích bude čekat, většinou napoví už samotný název automatu. Těšit se ale můžete také na automaty, které vyprávějí určitý příběh nebo se inspirují historickými, skutečnými i fiktivními událostmi, literaturou, filmy, legendami a kulturu světových státu atd. Podívat se tak můžete do starověkého Egypta, za bájnými Inky, na festival světla, přidat se k honbě za pokladem, postavit se po bok Supermana nebo zažít řadu dalších dobrodružství na devíti válcích.

Kde hrát automaty zdarma i za skutečné peníze

Vzhledem k tomu, že jsou automaty s devíti válci jedním z nejmodernějších počinů ve světě hazardního hraní, narazíte na ně spíše v zahraničních a online českých casinech. Na stránkách všech těchto poskytovatelů si je můžete hrát jako devítiválcové automaty zdarma nebo vyzkoušet jejich vyhlášenou výplatnost za skutečné peníze. Hry s devíti válci jsou sofistikované a jejich herní mechanismy se můžou zdát na první pohled poněkud komplikovaný a zastrašující. I proto se vyplatí vyzkoušet nejprve možnost zahrát si tyto automaty zdarma, a teprve začít sázet své finance.

V druhém případě k tomu získáte další benefity. Abyste mohli v online casinech hrát za skutečné peníze, musíte v nich mít založené aktivní herní konto. To vždy znamená registraci na stránky, ověření osobních údajů a platebních metod, provedení vkladu a v některých případech ještě další kroky, jako je například nastavení herních sebeomezujících limitů. Casino vás za tyto úkony odmění skutečnými nebo bonusovými penězi do hry, otočeními zdarma apod. Další bonusy pak můžete získat v rámci promoakcí, turnajů nebo ve věrnostním klubu.

Shrnutí

Devítiválcové automaty jsou zajímavou alternativou k běžným hrám, kterým vévodí ty se třemi a pěti válci. Jejich herní mechanismus může být o něco složitější, než je obvyklé, a vyžaduje více času na jeho pochopení. Odměnou za toto úsilí pak bude hráčům výrazně vyšší šance na trefení výherní linie, a tím pádem i na větší výhru. Také variabilita sázek je propracovanější a hráči mají větší volnost ve vymýšlení sázkových strategií. Zajděte do svého oblíbeného casina a vyzkoušejte něco nového.

Často kladené dotazy

Kde se dají hrát devítiválcové automaty zdarma?

Hry s devíti válci nabízí v současnosti drtivá většina online casin. Obvykle nemívají svou kategorii, jako například ovocné a jinak tematicky laděné automaty. Stačí ale jednoduše kliknout na řádek s vyhledáváním a začít vybírat.

Jaký je herní mechanismu her s devíti válci?

U těchto her je herní mechanismus o něco komplikovanější než u her s méně válci. Najdete zde více válců i řad a díky tomu i více výherních linií. Máte u nich také více možností, jak provádět sázky. Vyplatí se hru nejprve otestovat jako automat zdarma a pak teprve hrát za skutečné peníze.

V čem jsou automaty s devíti válci specifické?

Tyto hry ocení zejména zkušení hráči, kteří rádi nejen jednoduše roztáčejí válce, ale také vymýšlejí své vlastní herní strategie. Devítiválcové automaty jsou pak vyhlášené díky své vysoké výplatnosti.