Bally Technologies automaty zdarma

Bally je jednou ze společností, která dokázala v dnešním velice kompetitivním prostředí herního průmyslu přežít již od samotného prvopočátku. Společnost Bally, dnes Bally Technologies, vznikla v roce 1968 a dnes ji vlastní Scientific Games Corporation. Od samotného počátku si Bally buduje pověst jako tvůrce těch nejpůsobivějších výherních automatů, na které na trhu narazíte. Jedněmi z těch nejoblíbenějších titulů mezi hráči jsou Quick Hit Platinum a Hot Shots. Číst více

Když přijde řeč na online výherní automaty zdarma, tak patří výherní automaty společnosti Bally mezi špičku. Jako příklad můžeme uvést třeba automat Anchorman, který byl inspirován filmem s Willem Ferrellem, který v něm představuje moderátora sedmdesátých let dvacátého století. Zajímavé jsou ale také automaty Celestial King, záhadný Shadow Diamond nebo ujetý automat Big Vegas. Společnost Bally má zkrátka na svém účtu již celou řadu fantastických titulů online výherních automatů zdarma, které si můžete zahrát pro zábavu nebo i za reálné peníze.

Někteří tvůrci herního softwaru mají zkušenosti mimo jiné také s jinými herními technologiemi a společnost Bally se po nekonečné sérii fúzí a akvizicí na tento popis skvěle hodí.

Historie výrobce auotmatů Bally

Slavná společnost Bally Technologies spatřila světlo světa v roce 1968, ale pod názvem Advanced Patent Technology. Zakladatelé společnosti byli Alvin Snapper a Jack Solomon, podnikatelé, kteří se zabývali sbírání patentů ze všech různých odvětví, od optiky až po medicínu či elektroniku. Společnost se již po prvním roce existence stala akciovou společností a v následujících 12 letech se specializovala na vývoj více jak 80 patentů. Společnost dokázala získat určitou proslulost vydáním některých zařízení, která již dnes zní mírně podivně, ale v tehdejší době se jednalo o špičkovou technologii. Například vynalezli ultrazvukové endodontické zařízení (používané zubními lékaři k čištění buničiny), ultrazvukový chemický čistič a ultrazvukový změkčovač masa.

Fúze a akvizice směrem k hernímu průmyslu

První krok směrem k hernímu průmyslu učinila společnost Bally v roce 1979, kdy zakoupila společnost United Coin Machine Company. Po sérii menších skandálů, do kterých bylo zapojeno vedení společnosti, Komise pro cenné papíry a Nevadská herní komise, došlo ke změně vedení a restrukturalizaci. Tehdejší vedení se v roce 1983 rozhodlo také změnit název společnosti na Gaming and Technology Inc., aby bylo jasné, že se společnost bude zaměřovat na herní průmysl.

O dva roky později společnost učinila fúzi s Omega Enterprises, tvůrcem video automatů, a po zaznamenání propadu tržeb opět změnila svůj název na United Gaming Inc. V roce 1992 se stalo hazardní hraní legální ve státě New Orleans a společnost toho využila. Po řadě let plných investic do kasin a majetkových dohod dokázala instalovat 600 video pokerových výherních automatů a dvě závodní tratě na New Orleans Fair Grounds. V roce 1994 došlo opět ke změně názvu společnosti na Alliance Gaming Corporation.

Rychlejší než konkurence

Nedlouho po změně názvu společnosti na Alliance, došlo také ke změně vedení. Společnost ucítila svoji příležitost na velmi rychle rostoucím trhu s kasiny na výletních lodích a v indiánských rezervacích a objevila spoustu prázdného prostoru, který díky skvělému marketingu dokázala vyplnit, aniž by se musela přímo postavit společnosti IGT, tehdejší vedoucí společnosti vyrábějící výherní automaty vlastnící kolem 70 % amerického trhu.

Steve Greathouse, ředitel společnosti, si uvědomil, že vytvořením interaktivnějších a zábavnějších výherních automatů dokáží změnit hazardní hraní, konkrétně právě hazardní hraní výherních automatů, na jistou formu zábavy a získat tak mnohem větší podíl na trhu na úkor IGT, jejíž vedení se v té době domnívalo, že hráči nehrají pro zábavu, ale pouze pro výhru a klasický zvuk padajících mincí.

Naštěstí pro Bally a pro celý dnešní online svět výherních automatů v USA nemohla být IGT více v omylu. A to byla chvíle, kdy se na scéně objevila společnost Bally.

Pobavit ale celý trh byl pro Alliance obtížný úkol, proto se rozhodla spojit se společností Bally Gaming International, která již měla své pevné místo v kamenných kasinech v USA i v zahraničí, díky své dceřiné společnosti Bally Wulff se sídlem v Německu. V té době se jednalo o druhého největšího výrobce her s 15% podílem na trhu.

Tato akvizice se ale neobešla bez problémů, kdy se v jednu chvíli Alliance dokonce snažila převzít společnost Bally násilím. Nakonec, po několika žalobách, byla v roce 1996 dokončena akvizice a společnost pak byla interně rozdělena na různé dceřiné organizace, včetně společnosti tvořící výherní automaty Bally Gaming a společnosti Bally Systems, která se soustředila na správu kasin a jiné softwary spojené s hazardním hraním.

VYTOČENÍ SI (PROGRESIVNÍHO) JACKPOTU

Od té doby společnost Bally začala velmi rychle růst a zanedlouho vydala svůj první systém progresivního jackpotu s názvem Trillions. V tomto systému se společnost zaměřila ne na prodávání přímo kasinům. Naopak. Vyzvala provozovatele kasin k účasti na výdělku výměnou za to, že tyto výherní automaty nabídnou svým zákazníkům. Tento nápad se stal absolutní senzací a měl obrovský úspěch. Bally na to následně navázala dalšími kreslenými výherními automaty, například se jednalo o Blondie, Pompeye a Betty Boop.

V prosinci 2002 se tak Bally dostala ze situace, kdy byla téměř vyřazena z NASDAQ k rekordním výdělkům. Poté, co se rozhodla navrhnout svoji vlastní platformu, ale nově představená platforma Evo od Microsoftu nesplnila očekávání, vydala společnost Bally sérii progresivních automatů Hot Shots Progressives. Progresivní výherní automaty se v té době staly obrovským trendem, na který Bally správně vsadila a na trhu si tak zajistila své místo.

V roce 2009 bylo provozováno 400 000 výherních automatů společnosti Bally za jediný den ve více jak 500 kasinech a Alliance si nakonec změnila svůj název na Bally technologies, Inc.

Shrnutí

Bally Internet je dnes poskytovatelem internetového softwaru společnosti Bally a nabízí fantastické množství online výherních automatů zdarma. Společnost spustila interaktivní herní místnosti pro počítačové uživatele, ale také pro uživatele tabletů, iPadů, iPhonů a mobilních telefonů s operačním systémem Android a Windows. Poté společnost vydala oceněný server Remote Gaming Server (RGS) a platformu iGaming Platform, které společnosti umožnily získat podstatný podíl na trhu s nejmodernějšími online výherními automaty.

Po mnoha letech na trhu a nespočtu těžkých situacích tu společnost Bally stále je a stále se jedná o jednu z vedoucích společností jak na trhu s kamennými kasiny, tak i v online herním průmyslu.

Co se týče online výherních automatů zdarma, společnost Bally nabízí širokou sbírku her zdarma (samozřejmě si je také můžete zahrát i za reálné peníze), mezi něž patří: Cash Wizard, Cash Spin, Dragon Spin, Cirque du Soleil Kooza, Lady Robin Hood, Fu Dao Le, Rocket Returns, Titanic; Vegas Hits, Lucky Tree, Michael Jackson, atd.

Dnes Bally nabízí doslova stovky různých výherních automatů za reálné peníze pro online kasina nebo zdarma na našem webu. Jejich celistvý, pevný ale i jednoduchý design kombinovaný s mnoha léty zkušeností dělá z výherních automatů společnosti Bally jisté vítěze a velmi silné favority mezi hráči online automatů zdarma z celého světa.