Quick Hit Platinum automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
online automat zdarma Quick Hit Platinum

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Quick Hit Platinum Recenze online automatu

Další skvělý online výherní automat se spousto bonusů i zajímavých výher, přesně to je online výherní automat Quick Hit Platinum. Vše se přitom točí okolo pěti válců a celkem třiceti výherních linií, na kterých se výhra vyhodnocuje zleva doprava. Úžasné grafické zpracování vás navíc doslova přiková k monitoru. Pojďme si ale představit bonusové symboly. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Bally Technologies

Volatilita

Střední

Podobné 5-válcové automaty

Bonusové symboly

Bonusů je v Quick Hit Platinum skutečně mnoho. Prvním bonusovým symbolem je WILD. Ten dokáže nahradit jakýkoli symbol tak, aby vznikla nová, tentokráte výherní kombinace, ze které můžete získat další peníze navíc. Získat tak můžete až 37 500 €! Druhým bonusovým symbolem jsou SEDMIČKY, které vám na herní účet připíší až 15 000 €. Dalším z bonusových symbolů je PLATINUM, který zase zvládne vaši výhru vynásobit tak, abyste mohli získat více peněz. Posledním bonusovým symbolem je potom FREE GAME, který vám daruje až 20 volných spinů zcela zdarma. Díky nim získáváte megalomanské výhry zcela zdarma.

Autoplay

Jednou z funkcí automatu Quick Hit Platinum je také autoplay, kterou zapnete a automat tak hraje za vás. Neváhejte tedy založit si herní účet a získávat obrovské peníze zcela zdarma přímo na váš herní účet. Určitě svého rozhodnutí nebudete litovat.

  • Obrovské výhry
  • Až 37 500 €
  • Autoplay

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář