Ainsworth automaty zdarma

Tato australská společnost byla založena v roce 1995 oddělením se od jiné, velmi známé společnosti Aristocrat. Když je řeč o vzrušujících výherních automatech, tak výherní automaty společnosti Ainsworth patří mezi ty nejoblíbenější online výherní automaty pro hraní zdarma nebo za reálné peníze na světě. Pokud máte náladu na získání obrovských výher, vyberte si třeba jeden z automatů Roaring Reels, Crystal Cash, Barnyard Bonanza nebo Mustang Money. Ainsworth nabízí úžasný výběr toho nejlepšího, co vám svět online výherních automatů vůbec může nabídnout. Číst více

Historie Ainsworth

V roce 1953 jeden Australan jménem Len Ainsworth pracoval v centru Sydney jako prodejce zubařského náčiní. Při jeho práci se začal šťourat ve zbytcích zubařského náčiní a vytvořil pro sebe pokerový výherní automat. Netrvalo to dlouho, aby si Len Ainsworth uvědomil, že opravdu vytvořil něco speciálního, a i když neměl v té době naprosto žádné zkušenosti v herním průmyslu, začal velmi tvrdě pracovat a z Ainsworth se stala jedna z nejdůležitějších společností vytvářející výherní a herní automaty nejen na australském trhu, ale rovnou na celém světě.

Originální název jeho společnosti byl Aristocrat Leisure Limited, podle jednoho předměstí Sydney. Společnost Aristocrat se stala jednou z těch největších a předních společností tvořících výherní automaty na světě. Umísťuje se hned za společností International Game Technology.

Len Ainsworth dodnes vlastní většinový akciový podíl na společnosti Aristocrat Leisure, ale i tak založil svoji vlastní společnost Ainsworth Game Technology. Společnost Aristocrat Leisure se stala akciovou společností obchodovatelnou na australské burze v roce 1996. Společnost Ainsworth Game Technology zůstala v soukromých rukou a vydává elegantní a jednoduché výherní automaty pro kamenná kasina i online kasina a stále oslovuje hráče všech věkových skupin.

Rychlý vzestup výrobce Ainsworth

Společnost Ainsworth má obrovské zkušenosti s pětiválcovými výherními automaty pro kamenná kasina s až 50 výherními liniemi a velmi rychle se rozšířila do Severní i Jižní Ameriky, asijského Macaa, na Nový Zéland a napříč Evropou.

Výherní automaty za reálné peníze společnosti Ainsworth přitáhly za spoustu let věrné nadšence, kterým nejvíce vyhovuje naprostá jednoduchost. Automaty neobsahují příliš pozlátka, komplikovaná bonusová kola a další vložené mini hry, kterých jsou moderní výherní automaty v kamenných i online kasinech zaplněny. Společnost Ainsworth zkrátka sází na jednoduchost, čistotu a zábavu.

Design her

Grafická stránka i animace výherních automatů společnosti Ainsworth nejsou jednoduše tak propracované, jak tomu je u spousty jiných tvůrců online výherních automatů.

To ale neznamená, že by tyto klasické a jednoduché výherní automaty neměly svoje vlastní kouzlo. Vysoce kvalitní digitální zvuk je nedílnou součástí všech výherních automatů společnosti Ainsworth. Všechny výherní automaty této společnosti mají vysoký rozptyl, což znamená, že vyplácí vysoké výhry a mají zároveň limitované bonusové funkce. Scatter a wild symboly zde ale nechybí. Tyto symboly se staly nedílnou součástí všech dnešních výherních automatů zdarma i výherních automatů za reálné peníze. Bonusová kola jsou ale omezena a většinou se limitují pouze na jedinou bonusovou funkci zahrnující spiny zdarma, při kterých můžete dosáhnout na významný jackpot a většinou také vysoké násobitele výher.

Výherní automaty společnosti Ainsworth můžete najít v kamenných kasinech po celém světě, od Las Vegas až po Reno, Atlantic City, Macau a Sydney. Na trh s online výherními automaty vstoupila tato společnost v roce 2013 a od té doby neustále roste a získává si stále vyšší popularitu. Mezi některé nejžádanější výherní automaty, nezávisle na tom, zda je hráči hrají zdarma nebo za reálné peníze, jsou Diamond Chief, Dragon Lines, Safari Spirit a Roaming Reels.

Online herní automat Diamond Chief zdarma
Ukázka Online casino automatu Diamond Chief zdarma

Aktuální partneři

Nedávno se společnost Ainsworth spojila s Playtech Limited, největším dodavatelem online her na světě se ziskem v hodnotě 807 milionů eur za rok 2017 obchodovaným na londýnské burze cenných papírů. Cílem tohoto partnerství je růst linie progresivních a interaktivních výherních automatů a jejich nabídnutí ne pouze na stávajících trzích, ale také na nových regulovaných online platformách napříč Spojeným královstvím.

Shrnutí automatů Ainsworth

Díky jednoduchým, ale působivým dějovým liniím a snadné hře jsou výherní automaty společnosti Ainsworth oblíbené u dnešních hráčů online automatů a zajišťují jim uspokojivý, uvolňující a zábavný zážitek ze hry. Právě proto je společnost Ainsworth od svých prvopočátků v padesátých letech minulého století až dodnes uznávaným jménem v herním průmyslu.