Automaty 81 zdarma

Automaty 81 získaly své jméno podle 81 výherních linií, které vám mohou vynést pěknou výhru, pokud jednu z nich trefíte. Mezi hráči v zahraničních a online českých casinech jsou velmi oblíbené nejen díky poměrně vysokému počtu výherních linií, ale také proto, že se jedná o zábavnou a zajímavou variaci na klasické ovocné automaty. V případě, že si chcete užít atmosféru, jaká je v kamenných casinech, hernách nebo barech, jsou tyto automaty vynikající volba. Užijete si hru tak, jak byste jí zažili na klasickém jednorukém banditovi a zároveň budete moci vyzkoušet benefity online her. Číst více

Proč hrát automaty s 81 výherními liniemi

Když se řekne výherní automat, většina lidí si představí stroje, na jejichž válcích se otáčí symboly ovoce, šťastných sedmiček, zvonků, hvězd a symbolů BAR. A přesně na to se můžete těšit i u automatů s 81 výherními liniemi. Ty můžete trefit, pokud se vám podaří na válcích vytočit tři a více stejných symbolů citrónů, melounů, pomerančů, švestek, třešní a dalšího ovoce. Na rozdíl od klasických automatů v kamenných casinech a hernách mají herní vývojáři online her mnohem větší pole působnosti a příležitostí experimentovat s herními mechanismy, speciálními funkcemi a bonusy.

Snad každý herní vývojář má ve svém portfoliu hry 81 liniemi. Tyto automaty obvykle nemívají na stránkách zahraničních a online českých casin svoji vlastní kategorii. Jednoduše je ale poznáte podle toho, že je v jejich názvu zahrnuté číslo 81. Často také bývají zařazené do kategorie „ovocné (fruit)“ nebo „klasické (classic)“. Tyto hry jsou také zajímavé tím, že jich existuje celá škála od klasických tříválcových automatů, které kopírují klasické jednoruké bandity, po sofistikované video automaty s řadou přidaných hodnot, jako jsou speciální funkce, symboly wild a scatter, hazardní hra, multiplikátory a další bonusy. Je jen na vás, jestli si zvolíte přímočarou a rychlou hru bez zbytečných kudrlinek, nebo vás naopak baví studovat herní mechanismy, vymýšlet strategie a operovat s výší sázky.

Hrajte zdarma,případně za reálné peníze

Tyto automaty lze nejprve vyzkoušet jako automaty zdarma a pak je teprve hrát za skutečné peníze. Možnost zahrát si automat bez rizika ztráty peněz je vynikající příležitost, jak si vybrat hru, která bude přesně vyhovovat vašim požadavkům nebo otestovat nově vydaný titul a rozhodnout se, jestli se z něj stane váš další oblíbenec. Další způsob, jak si vyzkoušet automaty zdarma, jsou bonusy, které všechna zahraniční i online česká casina svým hráčům nabízejí. Pokud jste nováček, casino vám při registraci a následně při prvním vkladu dá welcome bonus v podobě bonusových peněz do hry nebo otočení zdarma. Ty pak můžete jednoduše použít při hře, aniž byste riskovali svoje vlastní finance. Další bonusové peníze, otočení zdarma, cashback, věrnostní body a další bonusy pak získáte v rámci nejrůznějších promoakcí nebo turnajů. Některé z nich jsou v online casinech trvalé a jiné pouze dočasné u příležitosti nejrůznějších svátků, ročních období apod.

Výběr nmejlepších automatů 81

Jakkoli herní vývojáři s oblibou experimentují s online variantami klasických jednorukých banditů, největší oblibě se stejně těší hry, na jaké jsou hráči zvyklí z kamenných casin, heren nebo barů. Stačí zajít na stránky jednoho z mnoha zahraničních nebo online českých casin, které mají v České republice licenci na provozování hazardních her a pustit se do hry. Vždy budete mít možnost si vybraný automat otestovat zdarma a pak se případně pustit do hry za skutečné peníze. Automaty s 81 výherními liniemi snadno najdete ve filtru her nebo po zadání jejich názvu do vyhledávacího okna s lupou. Existuje ale několik her, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

Joker 81 – nestárnoucí ovocná klasika s žolíkem

Automat Joker 81 od hrního vývojář Kajot, který se nenechal ostatními poskytovateli automatů rozhodně zahanbit a vytvořil jeden z nejoblíbenějších 81 automatů Joker 81. Pořádnou dávku ovoce si užijete na 4 válcích a třech řadách. Design hry je příjemně minimalistický a jednoduše načrtnuté symboly se otáčejí na čistě bílém pozadí. Před roztočením válců si zvolíte výši vaší sázky, která se pohybuje od 10 do 1000 mincí s tím, že jedna mince má hodnotu €0,01. V této hře není možné si vybrat, na jaký počet výherních linií budete sázet. Jednoduše stisknete tlačítko start a budete se snažit posbírat co nejvíce stejného ovoce a v ideálním případě trefit žolíka. Ten se skrývá pod symbolem Joker BAR a funguje jako symbol wild, který nahrazuje ve výherní linii všechny ostatní symboly. Své výhry pak můžete ještě znásobit díky hazardní funkci.

Automat Joker 81
Automat Joker 81

Automat Joker 81

Popis automatu
Válce 4-válcové
Výherní linie 81 výherních linií
Výrobci automatů Kajot
Hodnocení Automat
70% / 100
Hrát zdarma

Multiplay 81 – šťavnatá ovocná nadílka

Dalším velmi vyhledávaným automatem je hra Multiplay 81 od herního vývojáře e-gaming. Opět se jedná o variaci na ovocnou klasiku. Na válcích se otáčejí citróny, švestky, melouny, třešně nebo symboly BAR a vaším úkolem je zajistit si co největší sklizeň. Díky tomu, že má tato hra 4 válce a 3 řady jsou vaše šance na úspěch poměrně zásadním způsobem vyšší. Výhru vám zajistí už 3 stejné symboly na výherní linii, ale pokud se vám podaří vytočit 4 identické symboly, peníze se na váš účet jen posypou. Nejvíce platícím symboly je nápis Multiplay 81, který vychází ze samotného názvu hry. Pokud trefíte tři stejné symboly ovoce a jeden Multiplay 81, zvýší se vaše výhra 2x. Za dva symboly ovoce a dva Multiplay 81 dostanete čtyřnásobek a za tři Multiplay 81 a jedno ovoce dokonce osminásobek.

Automat Multidice 81
Automat Multidice 81

Automat Multidice 81

Popis automatu
Válce 4-válcové
Výherní linie 81 výherních linií
Volatilita Střední
Hodnocení Automat
87% / 100
Hrát zdarma

Joker Star 81 – hvězdný žolík v hlavní roli

Další velmi oblíbený automat Joker Star 81 výherními liniemi Joker Star 81 pochází z dílny herního vývojáře Kajot. Své sázky se můžete pokusit zúročit na 4 válcích a třech řadách. I tato hra vychází z minimalistického designu klasických ovocných jednorukých banditů. Pozadí herního plánu má tmavě zelenou barvu, která připomíná plátno karetních stolů z kamenných casin. Na válcích se otáčejí jednoduše nakreslené symboly ovoce, hvězd, šťastných sedmiček a žolíků. Jak bývá téměř železným pravidlem v automatech s 81 výherními liniemi, symbol žolíka funguje jako wild a zastupuje všechny ostatní symboly tak, aby vám pomohl dotvořit výherní linii. Zároveň vám vytočení žolíka zdvojnásobí výhru. Hra také dává hráčům možnost zvolit si výši své sázky. Asi jedinou nevýhodou tohoto automatu je, že zde není progresivní jackpot.

Automat Jokerstar 81
Automat Jokerstar 81

Automat Jokerstar 81

Popis automatu
Válce 4-válcové
Výherní linie 81 výherních linií
Výrobci automatů Kajot
Hodnocení Automat
84% / 100
Hrát zdarma

Jak hrát automaty s 81 liniemi

Kouzlo automatů s 81 výherními liniemi je velmi podobné tomu, které učarovalo milovníkům ovocných a retro automatů. Velmi důležitou roli tu hraje nostalgie, kdy si zavzpomínáte na oblíbené retro automaty v kamenných casinech a hernách, nebo na atmosféru filmů, které se odehrávají v Las Vegas a dalších městech zaslíbených hazardním hrám. Dalším velmi důležitým faktorem, díky kterému jsou hry s 81 liniemi tak oblíbené, je velmi přímočará hra. Stačí začít roztáčet válce s melouny, švestkami, třešněmi, citróny, hrozny a dalšími symboly, které právě dozrály ke sklizni.

Hry s 81 výherními liniemi jsou ideální způsob, jak se začít orientovat ve světě online automatů pro úplné nováčky. Nicméně i v případě, že patříte mezi náročnější nebo zkušenější hráče, automaty 81 by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. V zahraničních a online českých casinech jich najdete opravdu mnoho a je jen na vás, jaký tip hry zvolíte. Na výběr budete mít z automatů se třemi, čtyřmi i pěti válci nebo s netradičním rozložením herního plánu. V současné době si producenti online automatů dávají hodně záležet na grafice, vizuální stránce i soundtracku, který hru doprovází. Těšit se tak můžete na pěkně vyvedené symboly ovoce ve vysokém rozlišení, zvukové efekty, které vás přenesou zpět do kamenného casina, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova, a design od retro stylu až po futuristické vyvedení.

Shrnutí

Automaty 81 jsou mezi hráči v zahraničních a online českých casinech velmi oblíbené a není se čemu divit. Připomínají ovocnou klasiku tak, jak ji znáte z jednorukých banditů v kamenných casinech, barech a hernách, a zároveň přinášejí benefity online automatů. Díky tomu máte na výběr, jaký herní mechanismus, speciální funkce nebo vizuální podobu si vyberete. Zároveň si všechny tyto hry můžete vyzkoušet nejprve zdarma a teprve poté si zvolit, na které z nich budete sázet své peníze. Jejich název, obvykle s číslem 81, odkazuje k počtu výherních linií, na kterých můžete vyzkoušet své štěstí. Podle vašich preferencí si sami můžete vybrat, jestli oslovíte štěstěnu na třech, čtyřech nebo pěti válcích. U mnoha těchto automatů najdete symbol wild a v některých případech také scatter. Výjimkou nejsou nejrůznější speciální funkce, otočení zdarma, multiplikátory, mini hry, hazardní funkci a další bonusy. Tyto hry jsou příjemným propojením klasických mechanických automatů a online her. Ve svém portfoliu je má snad každý herní vývojář, takže rozhodně nebudete mít problém vybrat si ten pravý pro vás.

Často kladené dotazy k automatům 81

1️⃣ Kde hrát automaty s 81 výherními liniemi zdarma?

Automaty s 81 výherními liniemi jsou velmi oblíbené a napříč zahraničními i českými online casiny jich najdete opravdu mnoho. Jedná se o vyhledávanou variaci na ovocné automaty, kterou má ve své portfoliu každý herní vývojář. Samozřejmostí je také možnost vyzkoušet si tyto automaty zdarma u nás na webu.

2️⃣ Jak mám tyto automaty hrát?

Mezi tímto druhem automatů najdete hry se třemi, čtyřmi i pěti válci. Záleží jen na vás, jestli máte rádi rychlou hru, kde se nezdržujete množstvím speciálních funkcí, nebo vás naopak baví vymýšlení herní strategie a možnost volit si výši sázky i sázení na jednotlivé výherní linie.

3️⃣ Proč bych měl vyzkoušet automaty s 81 výherními liniemi?

Automaty, na jejichž válcích se otáčejí symboly ovoce, šťastných sedmiček, zvonků a žolíků, patří mezi nestárnoucí klasiky, které by měl vyzkoušet každý hráč. Díky nim získáte možnost si zahrát osvědčenou klasiku v novém kabátku.