Joker automaty zdarma

Automaty se symbolem žolíka jsou velmi oblíbenou variací na klasické ovocné automaty. Jediným rozdílem je, že se na válcích kromě ovoce, šťastných sedmiček, zvonků nebo symbolů BAR otáčí také symbol Jokera v jedné z jeho mnoha podob. Díky tomu máte možnost si z pohodlí svého domova nebo kdekoli jinde zahrát moderní variantu klasických jednorukých banditů, jaké si starší generace hráčů pamatujete z kamenných kasin, heren nebo barů, a mladší ročníky je znají z filmů, které se odehrávají v Las Vegas nebo jiných městech zaslíbených hazardním hrám. Číst více

Seřadit podle
nejhranější
nejhranější
nejlépe hodnocené
nejnovější

Nejobíbenější Joker automaty

Automatů, kde hraje hlavní roli Joker, je na stránkách zahraničních a online českých casin nepřeberné množství. Je jen na vás, jestli si vyberete klasiku, která vychází z mechanických jednorukých banditů nebo vsadíte na automaty s mnoha speciálními a bonusovými funkcemi, které od hráče vyžadují určité zkušenosti a herní strategii. Her se žolíkem nebo-li jokerem jako symbolem wild je mnoho, ale přesto existuje pár automatů, které se těší dlouhodobé oblibě.

1. Mega Joker – absolutní klasika

Automat mega Joker je zřejmě nejoblíbenějším automatem, který využívá postavu Jokera. Na pěti válcích a 4 řadách tu na vás čeká spoustu šťavnatého ovoce, šťastných sedmiček, hvězd a samozřejmě žolíků, kteří představují funkci wild. Výhru si můžete odnést, když trefíte jednu ze 40 výherních linií, které se počítají zleva doprava.

Automat Mega Joker – Novo
Automat Mega Joker – Novo

Automat Mega Joker – Novo

Popis automatu
Válce 5-válcové
Výherní linie 40 výherních linií
Výrobci automatů Admiral
Návratnost 94,69%
Volatilita Střední
Plátno 5x4
Minimální sázka 0.04
Maximální sázka 80
Hodnocení Automat
88% / 100
Hrát zdarma

2. Joker Area – šance na velmi vysoké výhry

automatu Joker Area se žolík převlékl do maskáčového oblečení a připojil se k armádě. Spolu s ním se tak můžete vydat do bitvy na 4 válcích, třech řadách a 11 výherních liniích. Audiovizuální stránka tohoto automatu je opravdu zdařilá. Pozadí herního plánu vypadá jako kamuflážní textilie a také soundtrack se inspiruje válečnými motivy. Ve chvíli, kdy se vám podaří trefit jednu z výherních linií, budete poctěni salvou z děl.

Automat Joker Area
Automat Joker Area

Automat Joker Area

Popis automatu
Válce 4-válcové
Výherní linie 11 výherních linií
Výrobci automatů Kajot
Hodnocení Automat
88% / 100
Hrát zdarma

3. Joker 8000 – znásobte svou sázku až 8000x

Hra Joker 8000 je skutečnou poctou klasickým mechanickým jednorukým banditům. Na třech válcích a třech řadách vás čeká 5 výherních linií, na nichž můžete zúročit svoji sázku až 8000x. Hra má výbornou grafickou stránku i soundtrack a do online prostředí přenáší to nejlepší, co nabízely klasické hry v kamenných casinech nebo online hernách.

Automat Joker 8000
Automat Joker 8000

Automat Joker 8000

Popis automatu
Válce 3-válcové
Výherní linie 5 Výherních linií
Výrobci automatů Microgaming
Návratnost 94,61%
Volatilita Střední
Plátno 3x3
Minimální sázka 0.05
Maximální sázka 10
Hodnocení Automat
77% / 100
Hrát zdarma

Joker automaty se těší velké oblibě po celém světě

Automaty se symbolem žolíka patří mezi naprosté klasiky na stránkách všech zahraničních i online českých casin. Vzhledem k tomu, že se jedná o určitou variaci na ovocné automaty, najde se mnoho příznivců, kteří si rádi zavzpomínají na staré dobré časy v casinech nebo hernách a připomenou si jejich atmosféru i v online prostředí. Na rozdíl od klasických, mechanických jednorukých banditů, kteří na hráče poblikávali v reálném světě, mají online automaty s žolíkem řadu podob. Najdete mezi nimi klasické hry se třemi válci, třemi řadami a jednou výherní linií i sofistikované automaty s mnoha speciálními funkcemi, bonusy, otočeními zdarma nebo hazardní hrou, kde můžete znásobit své výhry. Snad každý herní vývojář má ve svém portfoliu několik her, které tematizují postavu Jokera. Díky tomu si tyto hry zahrajete v mnoha variantách a alternativách, ať už rádi zkoušíte novinky nebo máte svého oblíbeného vývojáře, na kterého nedáte dopustit.

Co se týče her s Jokerem, na své si přijde opravdu každý hráč. Můžete si podle svých preferencí vybrat tří, čtyř nebo pětiválcové automaty nebo hry s netradičním rozvržením herní plánu. Symbol Jokera pak obvykle funguje jako symbol wild, který nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá vám tak dotvářet výherní linie. U některých her se jedná o jednoduchý symbol wild, u jiných může být v podobě expandující (expanded), sdružené (stacked) nebo lepicí (sticky). Tyto speciální funkce Jokera ještě zvyšují vaše šance na trefení výherní linie a zhodnocení vašich sázek. Joker automaty je možné hrát za skutečné peníze nebo si je vyzkoušet jako automaty zdarma. Zadarmo lze hrát automaty s žolíkem dvěma způsoby. První jsou demo verze her, kde online casina dávají hráčům příležitost si hru nejprve otestovat a pak teprve začít sázet reálné peníze. Druhá varianta jsou bonusové peníze, které vám casino věnuje v rámci welcome balíčků na uvítanou, nejrůznějších promoakcí a turnajů nebo dalších bonusů.

Jak hrát automaty s žolíkem

Symbol Jokera
Symbol Jokera

Automaty, ve kterých hraje hlavní roli žolík nebo také Joker, poznáte na první pohled, stejně jako ovocné automaty. I v tomto případě se na válcích otáčejí citróny, třešně, melouny, švestky, pomeranče a další druhy ovoci, v některých případech také šťastné sedmičky, hvězdy, zvonky a symboly BAR a především Joker ve všech svých podobách. Někdy vypadá tak, jak ho znáte z hracích karet, jindy je stylizovaný do veselého kašpárka nebo temného rytíře, jak ho znáte z filmů o Batmanovi.

Je jen na vás, na kolika válcích a výherních liniích se budete snažit wild symbol Jokera vytočit. Jak už je ve všech online automatech zvykem, vaším cílem bude trefit co nejvíce stejných symbolů na výherních liniích, případně nechat Jokera, aby vám jednu z nich doplnil. Tříválcové automaty jsou vhodné pro začátečníky, kteří ještě dobře neznají nejrůznější herní mechanismy a strategii sázení, i pro ostřílené hráče, kteří upřednostňují přímočarou hru bez zbytečného zdržování. Víceválcové automaty nebo hry s netradičním herním plánem jsou vhodnější spíše pro zkušenější hráče, kteří už dobře znají systém sázení na více výherních linií a speciální nebo bonusové funkce. Vždy se vyplatí si před hrou dobře prostudovat její pravidla a seznámit se s herními principy.

Shrnutí

Joker automaty jsou ideální hry pro hráče, kteří s nostalgií vzpomínají na fyzicky existující hry nebo mají rádi ovocné automaty s trochou akce navíc. Hlavní roli v nich hraje žolík Joker, který slouží jako symbol wild a pomáhá hráčům doplňovat výherní linie. Vybrat si můžete jednoduché tříválcové automaty i sofistikované víceválcové hry s řadou speciálních funkcí, bonusových kol a otočení zdarma. Zvláště pokud vás baví hry, na jejichž válcích se otáčejí symboly ovoce, zvonků, hvězd a šťastných sedmiček, jistě oceníte variantu s divokou kartou žolíkem navíc. Automaty s žolíkem jsou velmi oblíbené a díky tomu je najdete na stránkách všech zahraničních a online českých casin.

Často kladené dotazy k Joker automatům

1️⃣ Kde hrát Joker automaty zdarma?

Automaty s žolíkem jsou velmi oblíbené a díky tomu je najdete na stránkách všech zahraničních a online českých casin. Obvykle nemají svoji vlastní kategorii, jako například jejich sourozenec ovocné automaty. Stačí ale zadat do vyhledávače „automaty Joker“ a okamžitě si můžete začít vybírat z bohaté nabídky.

2️⃣ Jak mám hry s žolíkem hrát?

Podobně jako u ostatních tematicky zaměřených automatů, mají i hry s žolíkem mnoho variant a podob. Najdete mezi nimi jednoduché tříválcové automaty i moderní video hry s mnoha speciálními funkcemi. Pokud budete mít jakékoli pochybnosti o tom, jak hru hrát, vždy se můžete podívat do nápovědy, kde je herní mechanismus přesně popsaný.

3️⃣ Proč bych měl vyzkoušet automaty s žolíkem?

Joker automaty patří mezi jedny z nejoblíbenějších hazardních her v zahraničních i online českých casinech. Zvláště pokud máte rádi ovocné automaty, pak by vám jejich varianta s žolíkem neměla uniknout. Navíc mezi těmito hrami najdete mnoho verzí, z nichž si vybere úplně každý milovník vzrušení z hazardní hry.