Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Joker Vegas 4Up automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Joker Vegas 4Up Recenze online automatu

Vývojářská společnost softwaru pro kasina, iSoftBet, je známá pro tvoření velmi neobyčejných variant video pokerových automatů. Tentokráte se jedná o online výherní automat bez registrace Joker Vegas 4Up, ve kterém každé rozdání karet povede k několika nezávislým hrám. Hraje se se standardním balíčkem o 52 kartách, do kterého byl přidán dodatečný žolík.

Tento dodatečný žolík vám pomůže tvořit výherní kombinace. Může být ale také například součástí královské fleše nebo může tvořit špinavou čtveřici stejných karet. Automat obsahuje flexibilní možnosti sázení, ve kterém se mohou vaše sázky pohybovat od 0,10 do 1 mince. Číst více

Zahrajte si v jednoduchém prostředí a vyhrajte opravdové peníze

Tento výherní automat se vyznačuje velmi přátelským herním prostředím. Najednou si můžete zahrát i se čtyřmi rozdanými skupinkami karet a všechny z nich mohou být taženy karta po kartě. Jakmile dokážete vytvořit výherní kombinaci, tak se na hracím stole odhalí karty dalšího řádku. Tyto karty můžete také odhalit pomocí funkce Free Ride.

Výhry za první rozdanou skupinku karet získáte v normální výši, podle klasických sázek. Pokud ale získáte výhru i ve druhé rozdané sadě karet, tak budou vaše výhry vynásobeny 2x. Stejně tak se bude násobit i výhra ve třetí a čtvrté rozdané sadě karet, a to postupně 4x a 8x.

Hazardní hra

Jakmile dosáhnete na výhry, můžete ještě zkusit vaše štěstí a vložit je do hazardní hry. V této hře musíte vybrat jednu ze čtyř otočených karet na stole. Pokud bude vaše karta vyšší než karta dealera, tak vyhráváte a vaše výhra bude zdvojnásobena.

Celkové hodnocení

Hraní na tomto casino automatu vám možná bude připadat poněkud nevšední, ale celá tato hra je velmi zajímavá a může vám vyplatit velmi hodnotné peněžní výhry. Ty nejvyšší výhry mohou být dosaženy kombinací královské fleše.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář