American Eagle automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

American Eagle Recenze online automatu

American Eagle je tříválcový online výherní automat s jednou výherní linií, který byl vytvořen pro uctění prvních obyvatelů USA. Hraní tohoto automatu může být skvělý způsob, jak si vydělat nějaké peníze. Právě tento výherní automat pro vás totiž má spoustu peněžních výher a na jeho retro válcích na vás bude čekat spousta tradičních symbolů.

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto hracího automatu je orel, který vám za spojení tří těchto symbolů při hraní s maximální sázkou vyplatí 2 500 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

1 výherní linie

Výrobci automatů

Isoft Bet

Podobné 3-válcové automaty

Podívejte se na pýchu Ameriky

Vývojářská společnosti iSoftBet vytvořila tento online casino automat s použitím barev z americké vlajky a na válce zahrnula také typického bílého orla. Mezi klíčové symboly patří modré sedmičky, červené sedmičky, černé sedmičky, jednoduché, dvojité a trojité bary a samozřejmě také velký bílý orel, který vám vyplatí tu nejvyšší možnou výhru. Modré sedmičky vám při hraní s maximální sázkou vyplatí druhou nejvyšší výhru v hodnotě 500 mincí.

Celkové hodnocení

American Eagle je online automatem s patriotským tématem, který vám představí největší pýchu všech Američanů. Automat se také vyznačuje jednoduchým a klasickým rozvržením, které vám umožní získat výhry velmi snadno.

Podobné automaty s 1 výherní linie

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář