Afternoon Tea Party automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Afternoon Tea Party Recenze online automatu

Významnou součástí anglické kultury jsou tradiční odpolední čajové párty, a právě toto téma si jako inspiraci pro svůj další výherní automat zvolila vývojářská společnost iSoftBet. Tuto britskou tradici vám tato vývojářská společnost přiblíží na pěti válcích online výherního automatu Afternoon Tea Party, který vám nabídne 15 výherních linií a jedinečnou šanci vyhrát spoustu peněz.

Tu nejvyšší nabízenou výhru můžete získat v rámci zajímavé bonusové hry, kterou aktivujete bonusovým symbolem. V automatu narazíte také na wild a scatter symboly, které vám také pomohou získat spoustu dalších peněžních odměn a násobitelů výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

15 výherních linií

Výrobci automatů

Isoft Bet

Podobné 5-válcové automaty

Účastněte se tradičního čajového obřadu a získejte okamžité výhry

Válce tohoto hracího automatu jsou naplněny symboly účastníků čajového obřadu. Zahlédnete například dvě dívky, ženu a jejich mazlíčky. Wild symbolem je cedule označující tuto oslavu a scatter symboly jsou červené hrníčky. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly tohoto automatu mimo scatter symbolů a bonusových symbolů. Získané scatter výhry budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky a tím vůbec nejhodnotnějším symbolem je symbol ženy, který vám při zaplnění jedné výherní linie přinese 500 mincí.

Bonusová funkce

Bonusovou funkci můžete aktivovat zobrazením tří nebo více bonusových symbolů kdekoli na válcích. Bonusová hra se hraje na jiné obrazovce, kde se připojíte ke kuchaři a pomůžete mu nazdobit dort. Vaše odměny budou záviset na vámi vybraných ingrediencích a vaší maximální odměnou z bonusové hry při hraní s maximální sázkou je 75 000 mincí.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat je výhradně jen o čajové oslavě, kterou se rozhodla uspořádat skupinka Angličanů. Bonusová hra pro vás má připravené nádherné výhry a k dispozici budete mít i wild a scatter symboly, které také výrazně pomohou naplnit vaši kapsu.

Podobné automaty s 15 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář