Cops’n Robbers automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Cops’n Robbers Recenze online automatu

Pokud jste si rádi hrávali na policajty a zloděje, můžete si tuto více méně dětskou hru připomenout v rámci online hracího automatu Cops'n Robbers, který pochází právě z tohoto prostředí. Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat devět výherních linií, na nichž se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava, a k zisku výher potřebujete alespoň tři stejné symboly na jedné výherní linii. K tomu, aby byly ony výhry ještě větší, můžete využít speciálních bonusových symbolů, které jsou pro vás v rámci Cops ‚n Robbers přichystány! Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

92,75%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

45

Podobné 5-válcové automaty

Symboly navíc

Pojďme se tedy na tyto bonusové symboly podívat! Wild symbolem je trezor. Ten dokáže nahrazovat ostatní symboly právě tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, ze které pro vás koukají další skvělé peníze zdarma. Druhým bonusovým symbolem je auto. To vám pro změnu daruje několik volných spinů, s jejichž pomocí můžete získávat další výhry snadno a rychle. Posledním zajímavým bonusem, který by vás mohl v rámci Cops'n Robbers zajímate je pytel. Tento pytel plný peněz vám totiž daruje na hrací účet až 750 kreditů!

Na co tedy ještě čekáte? Založte si hrací účet a vyhrávejte obrovské peníze zdarma snadno a rychle, Cops'n Robbers se vám bohatě odvděčí za každého dopadeného lupiče tak, že vám na hrací účet přistanou kredity!

  • Skvělá grafika
  • Zajímavé výhry
  • Bonusové symboly

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář