Hugo automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Hugo Recenze online automatu

Hugo, nový online výherní automat z dílny vývojářské společnosti Play‘n Go je plný komiksových postaviček z příběhu o známém malém trollovi jménem Hugo. Tento automat pro vás má připravený vzrušující a napínavý průběh hry, neuvěřitelnou grafiku a doprovodné zvukové efekty. Pokud se tedy chcete pořádně pobavit a při tom vyhrát obrovský balík peněz, tak neváhejte a zahrajte si online automat Hugo ještě dnes. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

10 výherních linií

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

95,28%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

2

Podobné 5-válcové automaty

Rozvržení hry

V tomto hracím automatu můžete narazit na spoustu postav, čísel a písmen. Vaším úkolem pak je z nich tvořit výherní kombinace a za ně obdržet lukrativní odměny. Automat Hugo se rozkládá na 5 válcích a vsadit si můžete na 10 výherních linií. Minimální sázka na výherní linii činí 1 minci a maximálně si můžete vsadit až 5 mincí. Hodnota jednotlivých mincí se pohybuje od 0,01 do 2,00. Při hraní s tou nejvyšší sázkou můžete dosáhnout na výhru až 2 000 mincí. Hrací automat Hugo pro vás má ale připraveny i další funkce, které výrazně pomohou vašemu hernímu rozpočtu.

Bonusová hra

Zahrajte si bonusovou hru, ve které budete mít k dispozici různé symboly. Jsou to například krabice, Hugo nebo Afskylia. Za zobrazení tří symbolů krabic s pokladem na válcích aktivujete bonusovou funkci. Pokud se vám navíc podaří dostat se až do pokladnice, můžete aktivovat Hugovu bonusovou funkci. K zobrazení tří krabic s pokladem na válcích získáte až 500x hodnotu vaší celkové sázky. V této bonusové hře si ale dávejte pozor na pana Croco.

Spiny zdarma

Pokud na válcích zobrazíte symbol Huga, můžete ho využít k náhradě ostatních symbolů mimo scatter symbolů a bonusových symbolů, a navíc můžete své výhry vynásobit. Afskylia vám na druhou stranu přinese spiny zdarma. Funkce spinů zdarma může být aktivována i opakovaně a bude odehrána se stejným počtem výherních linií a stejnou hodnotou vaší sázky jako při její aktivaci. Během spinů zdarma můžete získat až 100 000 mincí.

Celkové hodnocení

Hugo je jednoduchým online casino automatem s velmi slušnými výhrami. Automat vám nabídne i několik doplňkových funkcí, jako jsou například násobení výher hodnotou vaší sázky na linii. Na každé výherní linii vám budou vyplaceny pouze ty nejvyšší výhry. Pokud se tedy chcete skvěle bavit a vyhrát při tom nějaké peníze, rozhodně si zahrajte online automat Hugo.

Podobné automaty s 10 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář