Zues automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Zues Recenze online automatu

Hraní výherních automatů zdarma s tématem řecké mytologie je vždy zajímavé a pozorování jednotlivých bohů hráče vždy perfektně vtáhne do hry. Ani výherní automat Zeus není žádnou výjimkou. Díky vývojářské společnosti Williams Interactive máte nyní šanci zahrát si tuto nádhernou interaktivní automatovou hru. Při hraní navíc budete mít možnost vaše sázky vynásobit až 15x.

Co tento výherní automat nabízí svým hráčům? Automat obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií. Jednotlivé válce jsou umístěny na pozadí s nádherně blankytnou oblohou a zlatým Olympem. Hlavní symboly zahrnují stříbrné mince, věnce, zlaté mince, vázy, harpie, lodě, helmy, okřídlené koně a boha Dia. Scatter symbolem je kulový blesk a Olymp má funkci wild symbolu.

Vaše šance na získání výher v tomto casino automatu vzrostou s aktivací funkce spinů zdarma. Tuto funkci aktivujete třemi a více scatter symboly zobrazenými kdekoli na válcích. Počet spinů zdarma se pohybuje od 10 do 100. Pokud se na válcích objeví wild symboly, tak se změní na stacked symboly a zvýší tak potenciální šance na získání výherních kombinací.

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

WMS

Návratnost

96,01%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář