Zeus III automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Zeus III Recenze online automatu

Chtěli byste se dozvědět něco více o Řecké mytologii? Zahrajte si online výherní automat Zeus III zdarma. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti Williams Interactive a rozkládá se na 6 válcích s 192 výherními liniemi.

V tomto online hracím automatu můžete využít symboly starodávných řeckých předmětů, mezi které patří antické vázy, mince, lodě, helmy nebo okřídlený kůň Pegas. Zajímavým symbolem je samotný Zeus, který může v základní hře zabrat celý válec a změnit ho na wild válec. Nabídne vám tak mnohem více šancí na vytvoření výherních kombinací.

Do této automatové hry ale patří i standardní wild symbol, který je reprezentován chrámem. Scatter symbolem je Diova ruka držící blesk.

V tomto casino automatu bude vaším hlavním cílem tvořit ty nejhodnotnější výherní kombinace a aktivovat spiny zdarma. Spiny zdarma aktivujete zobrazením tří scatter symbolů na druhém až šestém válci. Za 3, 4 nebo 5 scatter symbolů vyhrajete postupně 10, 25 nebo 50 spinů zdarma. Během spinů zdarma bude aktivní i násobitel výher v hodnotě od 10x do 50x. Válce mohou v tomto automatu také změnit pozici na horizontální, a v tom případě za tři nebo více scatter symbolů na prvním až pátém válci aktivujete 5 dodatečných spinů zdarma.

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

6-válcové

Výherní linie

192 výherních linií

Výrobci automatů

WMS

Návratnost

94,62%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

2-3-4-5-6-7

Minimální sázka

0.4

Maximální sázka

80

Podobné 6-válcové automaty

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář