The Big Bopper automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

The Big Bopper Recenze online automatu

The Big Bopper je online výherní automat zdarma s rock-n-rolovým tématem, který pro vás připravila vývojářská společnost RTG. Z celého tohoto výherního automatu vyzařují padesátá léta minulého století, která byl plná rock-n-rolu, jehož významným představitelem byl Big Bopper. V tomto automatu vás čeká spousta zábavy, pod kterou je podepsán právě Big Bopper. Zahrát si navíc můžete za reálné peníze a vyhrát obrovské odměny. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

6-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

6x3

Minimální sázka

0.3

Maximální sázka

150

Podobné 6-válcové automaty

Průběh hry

Online hrací automat Big Bopper obsahuje 6 válců a 3 řádky. Při hraní si můžete poslechnout originální písně tohoto zpěváka, které ve vás vyvolají nostalgické vzpomínky na tuto dobu. Automat vám nabídne celkem 729 výherních linií a sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,3 do 30 mincí. Mimo běžných výherních kombinací získáte výhry i pomocí dalších speciálních bonusových funkcí a symbolů.

Wild a scatter symboly

Wild symbolem je v tomto hracím automatu samotný Big Bopper, který se může zobrazit na druhém až pátém válci. Wild symbol je možné použít k náhradě všech ostatních herních symbolů a vytvoření více výherních kombinací. Jediný symbol, který wild symbol nemůže nahradit, je scatter symbol. Všechny výhry, které pomůže wild symbol vytvořit, budou navíc vynásobeny 3x.

Scatter symbolem je nápis BOPPER. Tento nápis obsahuje šest písmen, kdy každé z nich se objevuje na jiném válci. Když na válcích zobrazíte celý tento nápis, aktivujete scatter výhry, které budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky. Skvělé výhry ale v tomto automatu získáte i pomocí všech ostatních symbolů. Při hraní s maximální sázkou budou vaše výhry dosahovat maximálně 6 000 mincí. Hrací automat Big Bopper vám ale nabídne i další speciální funkci, díky které dosáhnete na spoustu výher. Jedná se o výhry oběma směry. Výherní kombinace je tak možné tvořit směrem zleva doprava i zprava doleva. Scatter výhry jsou vypláceny nezávisle na pozici scatter symbolů na válcích.

Speciální funkce

Při zobrazení scatter symbolů na válcích, který utvoří celý nápis BOPPER, aktivujete jednu ze tří funkcí. Funkci spustíte stisknutím tlačítka Spin.

Funkce re-spinů

Pokud na válcích zobrazíte 3, 4 nebo 5 scatter symbolů ve směru zleva doprava nebo zprava doleva, aktivujete re-spiny. Také můžete aktivovat dodatečný re-spin, když se při re-spinu znovu objeví nápis BOPPER. Na konci této funkce vám budou vyplaceny výhry za scatter symboly.

Okamžité výhry Big Bopper

Při hraní tét automatové hry se můžete zaposlouchat do největších hitů Big Boppera a při tom vyhrát ještě více odměn. Při tom stačí, když bude Bopper zpívat a vyhrajete až 20x hodnotu vaší sázky. Pokud Bopper nepřestane zpívat, tak mohou vaše odměny dosáhnout až 50x, 100x nebo dokonce 250x hodnoty vaší sázky.

Spiny zdarma

Během Bopperova vystoupení můžete aktivovat tuto bonusovou hru a získat tak spiny zdarma s násobiteli výher. V případě, že Bopper bude dál zpívat, vyhrajete dalších až 45 spinů zdarma s násobitelem až 10x.

Elektrizující spiny zdarma

Tuto bonusovou funkci můžete také aktivovat během vystoupení Boppera. Bílý Bopperův blesk vám přinese spiny zdarma a v případě, že Bopper bude dál zpívat, můžete vyhrát dodatečné spiny zdarma. Tato bonusová hra bude ukončena, jakmile Bopper přestane zpívat.

Celkové hodnocení

Online casino automat Big Bopper vám nabídne skvělé výhry i zábavné téma. Zahrajte si tento automat nyní a užijete si skvělou zábavu s úžasnými výplatami.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář