Transylvanian Beauty automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Transylvanian Beauty Recenze online automatu

Tentokráte musíte pro získání vzrušujících peněžních výher sebrat všechnu vaši odvahu a kuráž. Čeká na vás totiž strašidelný online výherní automat s tématem Halloweenu. Vaším úkolem je navštívit zemi temných lesů a nepřátelských upírů. Za to vás ale neminou peněžní výhry, které se mohou pohybovat od 12,5 do 12 500 mincí. Neváhejte a podívejte se, co pro vás vývojářská společnost BeeFee připravila.

Tento pětiválec s 20 výherními liniemi má název Transylvanian Beauty a zve vás k poznání dosud nepoznaného. Výhry si v tomto automatu odnesete za tvoření výherních kombinací ze strašidelných symbolů. Mimo toho ale také můžete využít spiny zdarma, násobitele a doplňkovou hazardní hru. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Postavte se čelem temnotě a zlu a prolomte si cestu k vašemu bohatství

Výherní automat s tématem upírů se vám nejvíce vyplatí při tvoření výherních kombinací z těch nejhodnotnějších symbolů. Těmi jsou například upíři, upíří ženy a hrad, který má funkci scatter symbolu.

Upír vám vyplatí tu nejvyšší výhru základní hry. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii a při hře s maximální sázkou získáte 12 500 mincí. Pokud stejným způsobem spojíte pět symbolů upíří ženy, tak bude mít vaše výplata hodnotu 5000 mincí.

Aktivní scatter symbol

Hrad vystupuje v tomto hracím automatu jako scatter symbol a wild symbol v jednom. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly na válcích během hlavní i bonusové hry. Navíc za tři nebo více symbolů hradu zobrazených kdekoli na válcích získáte 12 spinů zdarma s extra wild symbolem. Během této funkce můžete získat i více spinů zdarma s dalšími extra wild výhrami.

Hazardní hra

Tato hazardní hra může mít pro vás velký význam. Umožní vám totiž maximálně využít vašeho štěstí a zdvojnásobit všechny vaše výhry. Stačí kliknout na tlačítko Gamble a zvolit si červenou nebo černou barvu. Správný výběr povede k dvojnásobné výhře, zatímco nesprávný odhad vaši výhru vynuluje.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s tématem upírů vám nabídne peněžní výhru až 12 500 mincí. Mimo toho ale budete moci využít i další vzrušující peněžní odměny získané pomocí běžných symbolů, scatter symbolů, wild symbolů nebo pomocí hazardní hry.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář