Transylvanian Beauty automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Transylvanian Beauty Recenze online automatu

Tentokráte musíte pro získání vzrušujících peněžních výher sebrat všechnu vaši odvahu a kuráž. Čeká na vás totiž strašidelný online výherní automat s tématem Halloweenu. Vaším úkolem je navštívit zemi temných lesů a nepřátelských upírů. Za to vás ale neminou peněžní výhry, které se mohou pohybovat od 12,5 do 12 500 mincí. Neváhejte a podívejte se, co pro vás vývojářská společnost BeeFee připravila.

Tento pětiválec s 20 výherními liniemi má název Transylvanian Beauty a zve vás k poznání dosud nepoznaného. Výhry si v tomto automatu odnesete za tvoření výherních kombinací ze strašidelných symbolů. Mimo toho ale také můžete využít spiny zdarma, násobitele a doplňkovou hazardní hru. Číst více

Postavte se čelem temnotě a zlu a prolomte si cestu k vašemu bohatství

Výherní automat s tématem upírů se vám nejvíce vyplatí při tvoření výherních kombinací z těch nejhodnotnějších symbolů. Těmi jsou například upíři, upíří ženy a hrad, který má funkci scatter symbolu.

Upír vám vyplatí tu nejvyšší výhru základní hry. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii a při hře s maximální sázkou získáte 12 500 mincí. Pokud stejným způsobem spojíte pět symbolů upíří ženy, tak bude mít vaše výplata hodnotu 5000 mincí.

Aktivní scatter symbol

Hrad vystupuje v tomto hracím automatu jako scatter symbol a wild symbol v jednom. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly na válcích během hlavní i bonusové hry. Navíc za tři nebo více symbolů hradu zobrazených kdekoli na válcích získáte 12 spinů zdarma s extra wild symbolem. Během této funkce můžete získat i více spinů zdarma s dalšími extra wild výhrami.

Hazardní hra

Tato hazardní hra může mít pro vás velký význam. Umožní vám totiž maximálně využít vašeho štěstí a zdvojnásobit všechny vaše výhry. Stačí kliknout na tlačítko Gamble a zvolit si červenou nebo černou barvu. Správný výběr povede k dvojnásobné výhře, zatímco nesprávný odhad vaši výhru vynuluje.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s tématem upírů vám nabídne peněžní výhru až 12 500 mincí. Mimo toho ale budete moci využít i další vzrušující peněžní odměny získané pomocí běžných symbolů, scatter symbolů, wild symbolů nebo pomocí hazardní hry.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář