Ocean Reef automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Ocean Reef Recenze online automatu

Už jste někdy snili o návštěvě podmořského světa? Vývojářská společnost BeeFee vám nyní přináší možnost podívat se pod hladinu oceánu a poznat veškeré bohatství vodního světa. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi pro vás má připraveny spiny zdarma, wild symboly a hazardní hru, které vám dohromady pomohou dosáhnout na opravdu štědré výhry. Pokud chcete dosáhnout na ty nejvyšší výhry, pak se zaměřte hlavně na wild symbol. Právě tento symbol vám vyplatí tu nejvyšší peněžní odměnu v hodnotě 25 000 mincí. V základní hře dosáhnete maximálně na 1 875 mincí, které vám zajistí pět stejných symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Objevte poklady skrývající se pod mořskou hladinou

Vývojářská společnost BeeFee vytvořila podvodní svět tohoto hracího automatu naprosto dokonale a nádherně. Válce zaplňují někteří vodní živočichové, jako jsou například krabi, chobotnice, mořští koníci a žraloci, ale narazíte také na truhlice s pokladem. Wild symbolem této automatové hry je žralok, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild a scatter symboly jsou navíc těmi nejhodnotnějšími herními symboly, které vám za pět symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii a při hře s maximální sázkou vyplatí 25 000 mincí. Wild symbol při nahrazení ostatních symbolů navíc vyplácí dvojnásobné výhry.

Interaktivní scatter symbol

Scatter symbolem je truhlice s pokladem, která vám vyplatí výhry nezávisle na své pozici na válcích. Pro získání výher za scatter symboly musíte na válcích zobrazit truhlice minimálně dvě. Stejně jako wild symbol i za pět truhlic kdekoli na válcích vyhrajete 25 000 mincí. Scatter symboly ale také aktivují spiny zdarma. Zobrazit jich musíte na válcích minimálně tři a získáte 15 spinů zdarma s násobitelem výher 3x.

Hazardní hra

Hazardní hra vám přináší možnost zdvojnásobit své dosavadní výhry. Aktivovat ji můžete stisknutím tlačítka Gamble. Vaším úkolem bude následně vybrat mezi červenou a černou barvou. Při správném odhadu bude vaše aktuální výhra zdvojnásobena.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 20 výherními liniemi vám nabídne lukrativní wild a scatter symboly, které mají hodnotu až 25 000 mincí. Mimo těchto nádherných výher se můžete těšit i na spiny zdarma, násobitele výher a hazardní hru, díky nimž budou vaše šance na získání nádherných výher ještě vyšší.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář