Clash of the Titans automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Clash of the Titans Recenze online automatu

Hollywoodské bájné drama Souboj Titánů se stalo předlohou tohoto online výherního automatu s názvem Clash of the Titans, ve kterém můžete vyhrát až neuvěřitelných 10 000 mincí. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi pochází z dílny vývojářské společnosti 888 Gaming. Těšit se v něm můžete třeba na tematické symboly a spoustu bonusových funkcí.

Tu nejlepší výhru tohoto automatu vám nabídne polobůh Perseus, ale musíte hrát s tou nejvyšší možnou sázkou. Mimo toho ale narazíte na spiny zdarma a bonusovou hru s výběrem z možností, které stav všeho herního účtu také výrazně vylepší. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

888

Podobné 5-válcové automaty

Potěšte poloboha a získejte obrovské výhry

Viděli jste zmíněný film? Pokud ano, tak vám budou jednotlivé symboly jistě známé. Polobůh Perseus je wild symbolem tohoto automatu, zatímco jeho logo má funkci scatter symbolu. Za pět wild symbolů na jedné výherní linii vyhrajete tu nejvyšší možnou výhru v hodnotě 10 000 mincí. Wild symbol mimo jiné aktivuje bonusovou hru, ale scatter symbol vám zase otevře dveře ke spinům zdarma.

Spiny zdarma

Tři nebo více symbolů loga automatu zobrazené kdekoli na válcích aktivují spiny zdarma, kterých bude celkem 12. Během této funkce budou všechny vaše výhry navíc ztrojnásobeny.

Vyberte si výhru

Tato funkce bude aktivována, jakmile na válcích zobrazíte wild symbol zároveň na prvním a na pátém válci. Vaším úkolem bude otočit jeden z těchto symbolů a odhalit svoji odměnu. Tuto funkci můžete aktivovat v základní hře i při spinech zdarma.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat si užijete naplno i v případě, že jste jeho filmovou předlohu vůbec neviděli. Největším jeho lákadlem jsou obrovské výhry, spiny zdarma a bonusová hra. Nenechte si tento skvělý herní automat ujít.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář