Jazz Spin automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Jazz Spin Recenze online automatu

Neexistuje nic lepšího, než zaposlouchat se do těch nejslavnějších hudebních skladeb a roztočit u toho válce lukrativního výherního automatu. Právě to vám nabízí tento nádherný online výherní automat Jazz Spin. Jedná se o pětiválec s 243 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee Gaming. Automat vám nabídne klasickou a jednoduchou hru, ve které na vás ale čekají atraktivní peněžní výhry.

Vyhrát můžete odměny v hodnotě až 2 000 mincí, které získáte za spojení pěti symbolů červených sedmiček na aktivní výherní linii. V automatu nenarazíte na spiny zdarma ani bonusovou hru, ale hazardní hra pro vynásobení vašich výher nechybí. Číst více

Staňte se hrdinou jazzového klubu

V tomto hracím automatu máte šanci stát se hrdinou, ale hrdinou hudebního pódia. Pohodové pozadí automatu a brilantní jazzové tóny vám poskytnou nezapomenutelné zážitky.

Válce hracího automatu jsou naplněny klasickými, ale velmi oblíbenými symboly ovoce, zvonů, barů a sedmiček. Peněžní výhry získáte za spojení alespoň tří stejných symbolů na jedné linii. Vaše výhry můžete ještě vylepšit pomocí wild symbolů, které mohou nahrazovat všechny ostatní herní symboly. Tím nejlépe platícím herním symbolem je červená sedmička, za kterou dostanete 2 000 mincí. Stačí spojit pět těchto symbolů a hrát při tom s maximální sázkou. Koruna vám vyplatí druhou nejvyšší výhru v hodnotě 1 000 mincí.

Hazardní funkce

Tato bonusová funkce vám umožní zdvojnásobit vaše výhry. Hazardní hru aktivujete po jakémkoli kole s výhrou. Vaším úkolem je uhodnout správnou barvu následující karty z balíčku. Za správný odhad získáte dvojnásobnou výhru, ale za nesprávný odhad nezískáte nic a vaše výhra bude ztracena.

Celkové hodnocení

Tento casino automat obsahuje 243 možností na tvoření výherních kombinací, což znamená snadné a velmi časté výhry. Výplaty jsou slušné a zvolené téma i doprovodná hudba vám zajistí nezapomenutelné herní zážitky.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář