Rome Warrior automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Rome Warrior Recenze online automatu

Už jste si někdy představovali, jaké by to bylo být gladiátorem a bojovat o vlastní čest a slávu? Nyní si to můžete vyzkoušet a snažit se porazit co nejvíce divokých zvířat a jiných gladiátorů v samotném Koloseu. Stačí si zahrát online výherní automat Rome Warrior zdarma od vývojářské společnosti BeeFee. Vaší odměnou bude obrovské jmění. Automat obsahuje celkem 5 válců a 243 výherních linií, na kterých můžete tvořit spoustu výherních kombinací.

Automat obsahuje proaktivní scatter symbol, který vám pomůže získat spoustu peněžních výher až v hodnotě 12 500 mincí. Mimo toho ale vyhrajete také spiny zdarma. Mezi další bonusové funkce patří wild symbol a hazardní hra, které vám přinesou ještě více skvělých peněžních výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Vstupte do majestátného kolosea a bojujte o své odměny

Tento hrací automat vypráví příběh z doby, kdy bylo ještě koloseum používáno k soubojům a oslavám. Zde byli donuceni bojovat hlavně vězni, kteří se museli postavit opravdovým vojákům nebo divoké zvěři. Římské koloseum tvoří pozadí pro válce tohoto automatu a mezi symboly se nachází například muž, žena a lev.

Mužský válečník vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 2 000 mincí při hře s maximální sázkou. Koloseum je stacked symbolem a zajistí vám peněžní výhry už za jeden jediný symbol zobrazený kdekoli na válcích.

Wild symbolem je oštěp a tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Jeho úkolem je tak tvořit více výherních kombinací.

Proaktivní scatter symbol

V této automatové hře se také setkáte s proaktivním scatter symbolem, který vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 12 500 mincí. Tři nebo více těchto scatter symbolů vám mimo jiné aktivují 10 spinů zdarma se stacked wild symboly.

Hazardní hra

Tato bonusová funkce vám dá 50% šanci na zdvojnásobení vašich aktuálních výher. Hazardní hru aktivujete stisknutím tlačítka Gamble. Vaším úkolem je uhodnout správnou barvu otáčené karty a tím zdvojnásobit vaši výhru.

Celkové hodnocení

Casino automat Rome Warrior je nadupaný speciálními funkcemi a hodnotnými výhrami. Tu nejvyšší výplatu vám poskytne scatter symbol v hodnotě 12 500 mincí. Mimo jiné ale můžete ke zvýšení vašich výher využít i wild symbolů a hazardní hry.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář