Rome Warrior automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Rome Warrior Recenze online automatu

Už jste si někdy představovali, jaké by to bylo být gladiátorem a bojovat o vlastní čest a slávu? Nyní si to můžete vyzkoušet a snažit se porazit co nejvíce divokých zvířat a jiných gladiátorů v samotném Koloseu. Stačí si zahrát online výherní automat Rome Warrior zdarma od vývojářské společnosti BeeFee. Vaší odměnou bude obrovské jmění. Automat obsahuje celkem 5 válců a 243 výherních linií, na kterých můžete tvořit spoustu výherních kombinací.

Automat obsahuje proaktivní scatter symbol, který vám pomůže získat spoustu peněžních výher až v hodnotě 12 500 mincí. Mimo toho ale vyhrajete také spiny zdarma. Mezi další bonusové funkce patří wild symbol a hazardní hra, které vám přinesou ještě více skvělých peněžních výher. Číst více

Vstupte do majestátného kolosea a bojujte o své odměny

Tento hrací automat vypráví příběh z doby, kdy bylo ještě koloseum používáno k soubojům a oslavám. Zde byli donuceni bojovat hlavně vězni, kteří se museli postavit opravdovým vojákům nebo divoké zvěři. Římské koloseum tvoří pozadí pro válce tohoto automatu a mezi symboly se nachází například muž, žena a lev.

Mužský válečník vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 2 000 mincí při hře s maximální sázkou. Koloseum je stacked symbolem a zajistí vám peněžní výhry už za jeden jediný symbol zobrazený kdekoli na válcích.

Wild symbolem je oštěp a tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Jeho úkolem je tak tvořit více výherních kombinací.

Proaktivní scatter symbol

V této automatové hře se také setkáte s proaktivním scatter symbolem, který vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 12 500 mincí. Tři nebo více těchto scatter symbolů vám mimo jiné aktivují 10 spinů zdarma se stacked wild symboly.

Hazardní hra

Tato bonusová funkce vám dá 50% šanci na zdvojnásobení vašich aktuálních výher. Hazardní hru aktivujete stisknutím tlačítka Gamble. Vaším úkolem je uhodnout správnou barvu otáčené karty a tím zdvojnásobit vaši výhru.

Celkové hodnocení

Casino automat Rome Warrior je nadupaný speciálními funkcemi a hodnotnými výhrami. Tu nejvyšší výplatu vám poskytne scatter symbol v hodnotě 12 500 mincí. Mimo jiné ale můžete ke zvýšení vašich výher využít i wild symbolů a hazardní hry.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář