Magellan automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Magellan Recenze online automatu

Připravte se na dobrodružství, které se odehrává na moři při honbě za poklady, pronásledování lodí a čelení pirátům. Pětiválcový online výherní automat Magellan zdarma vytvořila vývojářská společnost EGT a vložila do něj hned 50 výherních linií. Celý tento automat pojednává o cestě napříč oceánem a snahou objevit nové kontinenty plné pokladů. Mimo nádherně dobrodružného tématu tento výherní automat obsahuje také vysoce hodnotné symboly a štědré funkce, které vám zajistí ty nejlepší zážitky ze hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

50 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

1

Maximální sázka

1000

Podobné 5-válcové automaty

Plavte se napříč oceánem a objevte hodnotné poklady

Pozadí automatu vám poskytne náhled na moře, na kterém vás čeká pět válců se spoustou symbolů. Mezi symboly, které pokrývají válce, můžete najít kapitána a celou jeho posádku. Tím nejhodnotnějším symbolem je stacked wild symbol, se kterým můžete při hraní s maximální sázkou dosáhnout až na 20 000 mincí. Stačí na jedné výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Wild symbol zároveň funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a objevuje se jako stacked symbol na všech válcích. Scatter symbolem je glóbus, který se na rozdíl od wild symbolu zobrazuje pouze na třech prostředních válcích, ale aktivuje spiny zdarma.

Spiny zdarma

3 scatter symboly zobrazené na druhém, třetím a čtvrtém válci aktivují 7 spinů zdarma. Vyhrát můžete dodatečných 7 spinů zdarma během této funkce, když získáte další tři scatter symboly. Nové spiny zdarma budou vždy přičteny k těm původním. Funkce spinů zdarma se odehrává na speciální sadě válců.

Bonusová hra o záhadný jackpot

Vzrušení a napětí do tohoto hracího automatu přináší i bonusová hra o záhadný jackpot, který má hned čtyři úrovně. Bonusová hra bude náhodně aktivována po jakémkoli kole a nabídne vám možnost získat neuvěřitelně vysoké peněžní výhry. Úkolem bonusové hry je najít tři karty stejné karetní barvy, které vám určí hodnotu vašeho progresivního jackpotu.

Hazardní hra

Tato funkce umožní hráčům zdvojnásobit své výhry pouhým uhodnutím správné barvy následující karty z balíčku. Do hazardní hry můžete vložit vaši výhru a zkusit tak vaše štěstí. Dávejte si ale pozor, protože při nesprávném odhadu bude vaše výhra ztracena a vy nezískáte nic.

Celkové hodnocení

Online casino automat Magellan je dobrodružnou automatovou hrou, která vás zaujme nejen svým tématem, ale také svými funkcemi a výplatami. Soustřeďte se na stacked wild symboly a spiny zdarma a zažijete obrovské dobrodružství.

Podobné automaty s 50 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář