Bubble Bubble automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Bubble Bubble Recenze online automatu

Vývojářská společnost Real Time Gaming vám chce zprostředkovat dodatečné oslavy Halloweenu prostřednictvím tohoto online výherního automatu s názvem Bubble Bubble. Jedná se o pětiválec s 50 výherními liniemi, který je plný Halloweenem inspirovaných symbolů. Mimo tradiční zábavy vám ale tento oblíbený svátek přinese i spoustu atraktivních peněžních odměn. Mezi ty nejhodnotnější herní symboly patří například lebky, smějící se svíce, kniha kouzel, žáby, černí pavouci a čarodějnice.

Tento hrací automat je velmi oblíbený díky svým interaktivním bonusovým funkcím, které je možné aktivovat pomocí wild a scatter symbolů. Wild symbol má podobu čarodějnice a scatter symbolem je její kotlík. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

50 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.5

Maximální sázka

250

Podobné 5-válcové automaty

Povolte uzdu vašemu smyslu pro napětí

Černá kočka a koruna jsou těmi nejhodnotnějšími symboly tohoto automatu. Při hraní s maximální sázkou a při použití wild symbolu vyhrajete za každý tento symbol maximálně 3 000 mincí.

Wild čarodějnice se v tomto automatu objevuje na třetím válci a během bonusové hry se jedná o expandující wild symbol. Tradičně je tento symbol náhradou za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol navíc všechny vaše výhry vynásobí 3x.

Bonusové funkce

Pokud se vám podaří na herní obrazovce zobrazit pět scatter symbolů kotlíku, vyhrajete násobitele výher v hodnotě 33x. Podaří-li se vám ale zobrazit čtyři scatter symboly s wild symbolem na jedné aktivní výherní linii, pak bude mít váš násobitel výher hodnotu 99x. Za tři a více scatter symboly také aktivujete jednu ze tří interaktivních bonusových funkcí.

Strašidelná funkce

V rámci této funkce získáte 20 spinů zdarma a až 9 symbolů strašidel. Tato funkce bude aktivována po vyplacení výher za scatter symboly. Wild symboly strašidel se mohou objevit pouze během této funkce. Tuto funkci můžete obnovit.

Čarodějnická wild funkce

Tato bonusová hra obsahuje 9 spinů zdarma, během kterých může čarodějnické kouzlo změnit jeden nebo dva válce na wild válce. Tím získáte mnohem více výherních kombinací i výher. Během bonusové hry můžete tuto funkci znovu obnovit.

Výherní funkce

Tuto bonusovou hru aktivuje wild symbol čarodějnice a nabízený bonus má hodnotu maximálně desetinásobku vaší sázky.

Začarovaná funkce

V této funkci na vás čeká 7 spinů zdarma a celý prostřední válec změněný na wild válec. Také tuto funkci je možné znovu aktivovat.

Celkové hodnocení

Online casino automat Bubble Bubble je zábavný a plný zajímavých bonusových funkcí, díky kterým můžete vyhrát opravdu spoustu spinů zdarma i násobitelů. Výhry z hlavní hry jsou velmi slušné a grafická stránka automatu se svojí strašidelností skvěle postará o vaše napětí a vzrušení ze hry.

Podobné automaty s 50 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář