Ghost Ship automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Ghost Ship Recenze online automatu

Piráti jsou ve světě výherních automatů velmi oblíbení, a proto vývojářská společnost RTG tentokráte zvolila jako inspiraci pro svůj další výherní automat právě toto téma. Online výherní automat Ghost Ship je zde proto, aby vám přinesl napětí a spoustu peněžních odměn. Ponořte se do tohoto světa opuštěných lodí, kterými vás provedou duchové až k neuvěřitelným pirátským pokladům.

Tento hrací automat obsahuje lukrativní wild symboly, které vám při hraní s maximální sázkou vyplatí až 2 500 mincí. Scatter symbolem je loď, která hráčům pomůže aktivovat spiny zdarma. Chcete-li ale dosáhnout na ty nejvyšší výhry, tak se soustřeďte na náhodný progresivní jackpot, který můžete vyhrát na konci jakéhokoli kola. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte ve světě mrtvých pirátů

Tento pětiválec s 25 výherními liniemi obsahuje spoustu prvků, které je možné zahlédnout pouze ve vracích nebo opuštěných lodích. Na válcích narazíte na zvony, truhlice s pokladem nebo kanóny. Tyto symboly patří k těm hodnotnějším hracím symbolům a vyplatí vám spoustu štědrých peněžních částek. Wild symbolem je kapitán, který vám přinese až 2 500 mincí. Kapitán také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů v podobě korábu duchů. Wild symbol se při zobrazení na válcích navíc může roztáhnout na celý válec. Scatter symbol vám také přinese výhry v podobě několikanásobku vaší sázky.

Funkce spinů zdarma

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují spiny zdarma. Zde můžete vyhrát 2 spiny zdarma za každý wild nebo scatter symbol, který se na válcích objeví. Pokud tuto funkci aktivujete pomocí 4 scatter symbolů, tak bude vaše výhra zdvojnásobena. Když se vám podaří funkci aktivovat pěti scatter symboly, bude vaše výhra vynásobena 10x. Dodatečné spiny zdarma získáte za zobrazení dalších scatter symbolů během bonusové hry.

Celkové hodnocení

Online casino automat s tématem duchů a pirátů je jako dělaný pro nalezení pokladů skrytých v těch nejtemnějších koutech světa. V nabídce jsou progresivní jackpot, wild symboly, spiny zdarma i násobitelé výher. Čekají na vás i štědré výhry, díky kterým se ke hraní budete neustále vracet.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář