Cash Bandits automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Cash Bandits Recenze online automatu

Chtěli byste mít někdy možnost zastavit lupiče před vykradením banky? Nyní se můžete vžít do role policajtů a bojovat proti kriminálníkům. Online výherní automat Cash Bandits pro vás má připravené výhry až v hodnotě 2 500 mincí. Konkrétně tuto výhru vám přinese wild symbol. V této honičce policajtů a zlodějů je nicméně k mání i masivní progresivní jackpot.

Spolu s několika běžnými symboly se na válcích tohoto automatu nachází také wild symboly a scatter symboly které do hraní přinesou spoustu napětí a vzrušení. Wild symbol vyplácí tu nejhodnotnější výhru a scatter symbol aktivuje bonusovou funkci s až 90 spiny zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Chyťte zloděje a inkasujte svoji odměnu

Na válcích tohoto hracího automatu budete moci najít symboly policajtů, zlodějů, banky a další. Wild symbolem je trezor a logo policajtů a zlodějů je scatter symbolem. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a při hře s maximální sázkou vám vyplatí až 2 500 mincí. Scatter symboly tvoří výherní kombinaci v hodnotě několikanásobku vaší sázky. Za tři nebo více scatter symbolů navíc aktivujete bonusovou funkci.

Bonusová funkce

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusovou funkci. V rámci této funkce se před vámi objeví 4 trezory a digitální klávesnice k jejich otevření. Vaším úkolem je použít náhodný kód z čísel od 1 do 4 a dostat se do trezoru. Vaší odměnou může být 5 spinů zdarma s násobitelem 2x. Pokud ale dokážete uhodnout 1, 2, 3 nebo 4 čísla kombinace, vyhrajete 5, 10, 20 nebo 50 spinů zdarma. V průběhu hry se také bude zvyšovat násobitel výher.

Celkové hodnocení

Cash Bandits je progresivním online výherním automatem, ve kterém můžete získat náhodný progresivní jackpot. Základní hra s wild symboly vám přinese spoustu skvělých výher, zatímco spiny zdarma s násobiteli se postarají o naplnění vašeho trezoru.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář