Aquatic automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Aquatic Recenze online automatu

Aquatic Star je možná tím úplně prvním online výherním automatem, který vývojářská společnost iSoftBet vytvořila na téma podvodního světa. V tomto výherním automatu se můžete zblízka podívat na živočichy žijící hluboko pod vodní hladinou. Automat se navíc rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi, které se vyznačují kvalitní grafickou stránkou a velmi krásnými peněžními výplatami, které jsou dostatečně vysoké na vykouzlení úsměvu na vaší tváři.

Logo tohoto automatu vám vyplatí tu nejvyšší nabízenou výhru. Za pět těchto symbolů získáte rovných 5000 mincí. Mimo této výhry ale můžete získat i další vysoké peněžní částky. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Isoft Bet

Podobné 5-válcové automaty

Ponořte se do hlubin moří a poznejte obyvatele tohoto prostředí

Rozsah sázek tohoto výherního automatu je velmi flexibilní a hraní si tak může dovolit skoro každý. Vaším úkolem je nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,02 do 2. Pamatujte si ale, že tento výherní automat neobsahuje žádné wild ani scatter symboly a nenabídne vám ani bonusovou funkci se spiny zdarma. Silnou stránkou automatu je velký počet hodnotných výher.

Mezi klíčové symboly tohoto automatu patří hvězdice, modrý žralok a logo automatu. Za pět symbolů hvězdice a pět žraloků při hraní s maximální sázkou získáte úžasných 2 500 mincí.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s podvodním tématem je opravdu jedinečným výtvorem této vývojářské společnosti. Jeho design, úžasné výplaty a jednoduchá hra přitáhnou naprosto všechny hráče.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář