Cold as Ice automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Cold as Ice Recenze online automatu

Chtěli byste se v horkém letním dnu osvěžit ledovou vodou? Zahrajte si online výherní automat Cold as Ice zdarma a přesvědčte se o tom, jak vás tento lukrativní automat dokáže ochladit. Automat vytvořila vývojářská společnost BeeFee a rozkládá se na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Výhry, na které si v něm můžete přijít, se pohybují v rozmezí od 9 do 50 000 mincí.

Tento automat byl vytvořen za použití klasických symbolů, které jsou umístěny na modré pozadí tvořené ledovými krystaly. Automat neobsahuje žádné spiny zdarma ani bonusové hry, ale můžete si v něm přijít na masivní peněžní odměny, které získáte spojením tří nebo více identických herních symbolů. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Najděte ledově chladné ovoce a osvěžte se

Pokud jste milovníky výherních automatů, tak jistě znáte, jaké jsou klasické herní symboly. Tvůrce tohoto výherního automatu v něm použil spoustu chutných ovocných symbolů, jako jsou například melouny, citróny, třešně, atd. Pokud chcete dosáhnout těch nejvyšších výher, tak se soustřeďte na symboly velkých sedmiček, červených kostek, zlatých zvonů a zmrzlých hvězd.

Symbol zmrzlé sedmičky vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě 50 000 mincí. Stačí hrát s maximální sázkou a na aktivní výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Za tři nebo více symbolů zmrzlé hvězdy zobrazených kdekoli na válcích také vyhrajete podstatnou peněžní částku.

Ovocné výhry

Pokud na prvních třech válcích zobrazíte devět identických symbolů, tak bude vaše celková výhra vynásobena 3x. Zaplníte-li stejnými symboly první čtyři válce, tak bude vaše celková výhra vynásobena 4x. Nakonec, pokud zaplníte jedním symbolem celou herní obrazovku, tak vyhrajete 5x hodnotu vaší celkové výhry.

Celkové hodnocení

Tento pětiválec s 5 výherními liniemi vám sice nenabídne spiny zdarma ani žádné bonusové hry, ale jeho neuvěřitelné peněžní výhry to jsou schopny bohatě vynahradit.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář