Crazy Cars automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Crazy Cars Recenze online automatu

Zúčastněte se napínavého závodu, ve kterém ukáží svoji opravdovou sílu šílená sportovní auta. Vývojářská společnost Wazdan Gaming vám nyní přináší vaši vstupenku na tuto vzrušující sportovní událost, ve které můžete dosáhnout na neuvěřitelné peněžní výhry. Pětiválcový online výherní automat Crazy Cars zdarma s pěti výherními liniemi vám pomůže vyhrát závod vašeho života. Spolu s lukrativními symboly naleznete v nabídce i spiny zdarma, wild symboly nebo scatter symboly, které vám také pomohou získat peněžní výhry. Válce můžete roztočit už s 0,01 mince a maximálně je možné vsadit 100 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Wazdan

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Zobrazte na válcích ty správné symboly a tento závod vyhrajete

Naprosto všechny symboly zobrazené v tomto hracím automatu jsou spojeny s automobilovým sportem. Proto můžete například zahlédnout symboly pneumatik, vlajek, a modrých a červených sportovních aut. Wild symbolem je zlatý pohár, který je zároveň i tím nejhodnotnějším symbolem automatu. Pokud dokážete na válcích zobrazit pět těchto symbolů na jedné výherní linii, zajistíte si výhru v hodnotě 4 000 mincí. Wild symbol také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a zdvojnásobí všechny vaše výhry. Scatter symbolem je láhev šampaňského. Tento symbol aktivuje spiny zdarma a dodává automatové hře ještě více napětí.

Spiny zdarma

Scatter symbol tohoto automatu vám vyplatí výhry z jakékoli pozice na válcích. Pokud navíc na válcích zobrazíte tři nebo více scatter symbolů najedou, aktivujete až 30 spinů zdarma. Spiny zdarma mohou být aktivovány i několikrát.

Celkové hodnocení

Řvaní motorů tohoto online casino automatu bude zvát všechny hráče k zatočení válci a symboly tohoto automatu jsou docela lukrativní. Nejvyšší výhry získáte pomocí wild symbolů a scatter symbolů.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář