High School Manga automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

High School Manga Recenze online automatu

Chtěli byste se vrátit zpět na střední školu a oživit tak své vzpomínky na mládí? Zahrajte si online výherní automat High School Manga a vraťte se do vašich nejlepších let. Tento středoškolský automat je výtvorem společnosti Wazdan a je plný vysoce hodnotných herních symbolů. Jinak má tři válce a 5 výherních linií. Pokud je vaším cílem vyhrát pořádné peněžní částky, tak byste se měli zaměřit na hraní s tou nejvyšší sázkou. Válce můžete roztočit s minimální sázkou v hodnotě 0,10 mincí, ale maximální sázka vám zároveň umožňuje vyhrát ty nejvyšší odměny. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Wazdan

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

3x3

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

100

Podobné 3-válcové automaty

Oživte vaše vzpomínky na střední školu

Tvůrce tohoto hracího automatu se nechal inspirovat japonskými animacemi, které se vyznačují velkýma očima. Pokud jste již někdy viděli ty nejslavnější animované japonské seriály, tak se vám jistě hraní s těmito postavami bude líbit. Tím nejhodnotnějším herním symbolem zobrazuje kluka s holkou, kteří se líbají. Za tři tyto symboly při hraní s tou nejvyšší sázkou na jedné výherní linii vyhrajete 7 500 mincí.

Zdvojnásobte své výhry

I v tomto herním automatu můžete zdvojnásobit vaše výhry pouhým kliknutím na jednu ze čtyř částí herní obrazovky. Při zvolení té stejné, bude vaše výhra zdvojnásobena. Mimo to ale budete moci výhry zdvojnásobit ještě v hazardní hře, ve které musíte najít správnou skříňku. Nesprávná skříňka ale vaši výhru pohltí a nevydá vám ji.

Celkové hodnocení

High School Manga je přímočarým online casino automatem, který se vyznačuje jednoduchou hrou i snadnými pravidly a hodnotnými výhrami. Mimo možnosti dosáhnout na nádherné peněžní částky vám tento herní automat umožní vaše výhry ještě zdvojnásobit.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář