Ace of Spades automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Ace of Spades Recenze online automatu

Každý z nás má někdy náladu na to odklonit se od komplikovaných a technologicky rozvinutých funkcí a vrátit se zpět k naprostým základům. Online výherní automat Ace of Spades je přesně takovým výherním automatem, který vám připomene časy prvních kamenných kasin a jeho naprostá jednoduchost vám připomene ty úplně první hrací automaty.

Vývojářská společnost Play’n Go tento hrací automat vytvořila jako tříválec s pouze jednou výherní linií. V automatu ale nicméně budete mít možnost získat peněžní odměny až v hodnotě 2 500 mincí. Na žádné scatter symboly ani bonusové symboly nenarazíte, ale i tak na vás čeká spousta zábavy. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

1 výherní linie

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

95,86%

Volatilita

Střední

Plátno

3x1

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

15

Podobné 3-válcové automaty

Pobavte se jako kdysi dávno a vyhrajte vysoké peněžní odměny

Jak již napovídá samotný název tohoto automatu, jeho hlavní symboly mají podobu hracích karet, ze kterých musíte tvořit výherní kombinace. Mimo symbolů hracích karet ale narazíte také na symbol čtyřlístku nebo symbol zlaté koruny. Samotné logo automatu funguje jako wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly a vytváří tak více výherních kombinací. Zobrazení jednoho nebo dvou wild symbolů v jedné výherní kombinaci její hodnotu vynásobí postupně 2x nebo 4x.Wild symbol je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí za úplnou výherní kombinaci 2 500 mincí.

Celkové hodnocení

Ace of Spades je online casino automat v arkádovém stylu, který se neřídí žádnými složitými pravidly a neobsahuje příliš bonusových funkcí. Tu nejvyšší výhru vám vyplatí wild symbol, který také nahrazuje všechny ostatní herní symboly.

Podobné automaty s 1 výherní linie

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář