After Dark automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.
 

After Dark Recenze online automatu

Napětí a zábavu Halloweenské noci si nyní můžete prožít naprosto kdykoli, díky vývojářské společnosti eGaming a jejímu hororovému online výhernímu automatu After Dark, který vám připomene tento strašidelný svátek. Automat obsahuje 5 válců s 5 výherními liniemi a několika opravdu odpudivými postavami. Na druhou stranu vám ale nabídne i spoustu příležitostí na získání obrovských výher. Automat neobsahuje žádné spiny zdarma nebo hazardní hru, ale vysoké výhry budete mít zajištěny násobiteli a jednotlivými symboly s vysokou hodnotou. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Volatilita

Nízká - Střední

Podobné 5-válcové automaty

Téma a symboly

Jak napovídá samotný název tohoto hracího automatu, jeho téma se týká všeho, co se může dít po setmění. Narazíte tak na strašidelné postavy, které ale vypadají velmi živě a nachází se na červeném pozadí. Téma automatu si ale i tak zachovává svoji jednoduchost a svojí klasickou strašidelnou příchutí láká spoustu hráčů.

Mezi ty nejběžnější symboly patří barevné kostky, na které narazíte po celé herní obrazovce. Jednotlivé kostky mají čísla od 1 do 6 a můžete z nich tvořit výherní kombinace obsahující 3, 4 nebo 5 identických symbolů. Mezi další symboly patří například vrána, kočka, koza a Drákula. Wild symbolem je tesák, který se při účasti ve výherní kombinaci změní na expandující symbol.

Funkce a výplaty

Tento online hrací automat neobsahuje žádné spiny zdarma. Pokud tedy chcete vyhrát vysoké částky, musíte se soustředit jinak. Například na fialovou upíří kostku, která je tím nejhodnotnějším symbolem. Za pět těchto symbolů získáte při hře s tou nejvyšší sázkou rovných 5 000 mincí.

Kombinace kostek s čísly 1, 2, 3 nebo 4 mohou aktivovat násobitele. Například při zaplnění herní obrazovky s jedním z těchto symbolů bude vaše výhry vynásobena 5x.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat vám poskytne bezpočet příležitostí na získání nádherných výher. Průběh hry je při tom tak snadný, že si tento výherní automat zdarma užijí i naprostí nováčci.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář