AfterShock Frenzy automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

AfterShock Frenzy Recenze online automatu

Aftershock Frenzy je inovativní online výherní automat od vývojářské společnosti WMS. Tento výherní automat v retro stylu obsahuje herní plochu o velikosti 3×3 a nabízí vám možnost aktivovat spiny zdarma a násobitele výher. Funkce vysokých sázek vám navíc umožní zahrát si s vyššími sázkami a dosáhnout tak na mnohem vyšší výhry. Automat se jinak vyznačuje pěkným, ale základním designem, který vytváří příjemné herní prostředí.

Tento hrací automat obsahuje hned několik herních symbolů, které zahrnují například červenou, žlutou, zelenou a fialovou sedmičku a symbol bar. Ze všech těchto symbolů můžete tvořit výherní kombinace. Mimo těchto symbolů se zde nachází také symboly sedmiček a barů. Wild symbol a dvojitý a trojitý symbol Aftershock Frenzy pro vás budou mít v tomto automatu překvapení. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

WMS

Podobné 3-válcové automaty

Vyzkoušejte vaše štěstí a získejte své bohatství

Mezi tradiční symboly patří sedmičky a bary, které vám v tomto výherním automatu pomohou získat atraktivní peněžní výhry. Červená sedmička je tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry, který vám vyplatí až 1 200 mincí. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a pomůže vám získat mnohem více výherních kombinací. A nakonec jsou zde dvojité a trojité symboly Aftershock Frenzy, které se postarají o vynásobení vašich výher.

Dvojité a trojité bonusové symboly

Dvojitý symbol Aftershock Frenzy se vyskytuje pouze na prvním a třetím válci, zatímco trojitý symboly Aftershock Frenzy najdete pouze na válci číslo dvě. Jeden dvojitý symbol na výherní linii vám přinese násobitele výher 2x, zatímco trojitý symbol znamená násobitele 3x. Dva dvojité symboly vaši výhru vynásobí 4x, zatímco dvojitý a trojitý symbol na jedné výherní linii budou znamenat násobitele 6x. Při hraní s funkcí vysokých sázek mohou trojité symboly nahradit ty dvojité symboly a přinesou vám ještě vyšší výhry.

Spiny zdarma

V tomto hracím automatu můžete dosáhnout až na 7 spinů zdarma, které budou náhodně spuštěny v rámci funkce Aftershock Frenzy kdykoli během hlavní hry. V každém spinu v této funkci získáte garantovanou výhru. Navíc, při zobrazení symbolu Aftershock Frenzy na prostředním válci aktivujete šokující wild symboly, které během této bonusové hry změní všechny wild symboly na lepivé symboly.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s pěti výherními liniemi obsahuje nespočet výherních možností, které podpoří také bonusové funkce v podobě spinů zdarma a násobitelů výher. Tento automat je zkrátka nadupaný zábavou a vzrušujícími výhrami.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář