Fruitastic automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Fruitastic Recenze online automatu

Výherní automat Fruitastic obsahuje celkem 3 válce, 5 výherních linií a pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee. Tento výherní automat možná vypadá jako naprosto běžný klasický automat, ale nenechte se zmást jeho vzhledem. Automat Fruitastic vám nabízí nejvyšší výhru v hodnotě 7 500 mincí, kterou získáte za spojení tří symbolů zvonu.

Tento tříválcový online automat neobsahuje žádné spiny zdarma ani wild symboly, ale i tak na vás čeká spousta extra výhod. Jednotlivé symboly vypadají docela běžně, ale jejich výplaty dosahují vzrušujících peněžních hodnot. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

3x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 3-válcové automaty

Pomocí typických retro symbolů vyhrajte spoustu vzrušujících peněžních cen

Pozadí válců tohoto automatu tvoří vzdušné a světlé pozadí, které ve vás vyvolá pozitivní náladu a zajistí vám tak skvělé herní zážitky. Jakmile si automat spustíte, narazíte na symboly melounů, třešní, pomerančů, švestek, barů, hvězd a zlatých zvonů.

Tento automat obsahuje speciální scatter symbol, který má podobu diamantu a vyplatí vám pětinásobek vaší celkové sázky. Stačí tento symbol zobrazit kdekoli na herním poli. Pokud se vám podaří scatter symbolem zaplnit celou herní obrazovku, aktivujete tím bonusovou hru s výběrem z možností, ve které můžete získat až 200x hodnotu vaší sázky. Pokud se vám na herní obrazovce podaří zobrazit 9 stejných ovocných symbolů, získáte násobitele 2x.

Hazardní hra

V tomto hracím automatu budete mít možnost zdvojnásobit své výhry. Pro aktivování této funkce navíc nemusíte na herní obrazovce zobrazit žádný konkrétní symbol. Hazardní hru aktivujete jednoduše kliknutím na příslušné tlačítko. Vaše výhry můžete vynásobit uhodnutím správné barvy karty otočené lícem dolů. Hazardní hra bude automaticky ukončena po nesprávném odhadu.

Celkové hodnocení

Tříválcový online casino automat Fruitastic je zde pro to, aby vám výrazně zlepšil náladu jednoduchou hrou, atraktivními výplatami a skvělými herními zážitky.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář