Rocky automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Rocky Recenze online automatu

Rocky je video automat, který má 5 válců a 25 výherních linií. Mimo to ale obsahuje také jackpotve výši 10 000 mincí a další skvělé funkce. Není tedy divu, že se řadí mezi nejlepší automaty zdarma.

O automatu

Automat Rocky byla vytvořena společností Playtech. Ihned po jeho zveřejnění si tento automat našel své fanoušky a stále oslovuje nové a nové hráče po celém světě. Zaručeně patří mezi nejoblíbenější online automaty zdarma.

Téma

Tento automat je založeno na hlavní postavě americké filmové série, kterou ztvárnil Sylvestr Stallone. Rocky Balboa je jednoznačně jednou z ikon filmového světa.

Výherní automat Rocky vykresluje téměř všechny scény této filmové série. Uvidíte zde všechny vaše oblíbené postavy a budete moci doprovodit Rockyho do ringu při jeho zápasech s jinými boxery. Chce se po vás jediné. Musíte je porazit a vyhrát šampionát. Mezi další postavy z filmu, které zde můžete zahlédnout, patří Adrian (wikia.com,imdb.com) a Paulie (wikipedia.org,csfd.cz). Za Rockyho nepřátele zde naleznete Ivana Draga, Apollo Creeda a Clubbera Langa. Abyste vyhráli slušné částky, hledejte vždy alespoň tři stejné postavy.

Funkce

Automat Rocky přináší opravdu jedinečné funkce a symboly. Cílem této hry je spojit stejné symboly na aktivních výherních liniích. V automatu naleznete 10 různých symbolů, které můžete použít pro vytváření výherních kombinací.

Můžete zde také narazit na sactter symbol, který má podobu loga italského hřebce. Navíc je zde také bonusový symbol, který spouští speciální funkce hry.

V průběhu hraní se těšte na 2 speciální funkce. První je spojena se scatter symbolem a druhou můžete spustit vy.

Tou nejvíce napínavou funkcí je bonusové kolo knokaut. Můžete ho spustit, kdykoli si vytočíte bonusový symbol boxerských rukavic na prvním a pátém válci.

Jak hrát

Do hry můžete vsadit až 5 dolarů na jednu minci a až 10 mincí na linii. Sázky však začínají už na pouhém jednom centu. Výhru jackpotu o hodnotě 10 000 mincí získáte za 5 wild symbolů Rockyho zobrazených na válcích.

Vaším cílem v tomto výherním automatu bude dostat Rockyho do ringu s jedním ze 3 protivníků. Poté se můžete podívat na to, jak bude Rocky bojovat a kolik z 10 kol zápasu vyhraje a prohraje. Pokaždé, když Rocky vyhraje jedno kolo, tak získáte bonusové kredity. Když Rocky vyhraje knokautem před koncem zápasu, bude vám za zbylý počet kol přičteno ještě více bonusových kreditů.

Výhody

  • Nejvyšší výhru vám automat Rocky vyplatí za spojení pěti wild symbolů na jedné výherní linii.
  • Vysoké výhry můžete získat, když se na vás usměje štěstí a pomůžete Rockymu vyhrát nad jeho soupeři.

 Nevýhody

  • I když máte možnost získat vysoké výhry, jedná o automat se středním rozptylem.

Oficiální odkazy

Twitter: https://twitter.com/theslystallone
Internetové stránky: http://sylvesterstallone.com/
Životopis: http://zivotopis.osobnosti.cz/sylvester-stallone.php
CSFD: http://www.csfd.cz/film/16103-rocky/prehled/
Facebook: https://www.facebook.com/TheSlyStallone.Ita/

Rocky volá Adrian (video z filmu): https://www.youtube.com/watch?v=t1yzIeBRh5o

Celkové hodnocení

Chcete-li hrát výherní automat Rocky, budete se u toho opravdu skvěle bavit. Při hře za reálné peníze navíc můžete získat opravdu vysoké výhry, ale můžete si tak klidně zahrát tuto hru zdarma. Tento výherní automat můžete najít mezi nejlepšími automaty zdarma.

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

Playtech

Návratnost

95,01%

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

25000

Podobné 5-válcové automaty

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář