Indiana Jane automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Indiana Jane Recenze online automatu

Na téma inspirované filmem Indiana Jones bylo vytvořeno již spousta výherních automatů, ale tento je pravděpodobně prvním automatem, ve kterém si můžete své štěstí vyzkoušet po boku ženské podoby Indiana Jonese. Online výherní automat Indiana Jane od vývojářské společnosti RTG obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Máte tak obrovský prostor na ponoření se do této napínavé automatové hry se vzrušujícím tématem a spoustou šancí na získání obrovských peněžních výher.

Jane vám v tomto hracím automatu vyplatí až 2 500 mincí, které získáte při hraní s maximální sázkou a zaplnění celé výherní linie tímto symbolem. Chybět ale nebudou ani wild a scatter symboly a náhodně aktivovaný progresivní jackpot. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Postavte se po boku Indiana Jane a hledejte spolu ztracené poklady

Tento výherní automat obsahuje párek speciálních symbolů, kterými jsou wild symboly a scatter symboly. Oba dva tyto symboly vám otevřou dveře ke spoustě dodatečných výherních kombinacím. Wild symbolem je logo automatu a scatter symbol má podobu starodávné sochy. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytvořit tak více výherních kombinací. Všechny výhry získané pomocí wild symbolu budou navíc vynásobeny 2x. Scatter symboly tvoří výherní kombinace kdekoli na herním poli a výhry ze scatter výherních kombinací budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky.

Bonusová funkce tajné kobky

Tři scatter symboly zobrazené kdekoli na prvním, třetím a pátém válci aktivují bonusovou funkci. Vaším úkolem bude vybrat si jeden scatter symbol, který vám odhalí počet možných výběrů v dalším kole. Poté se dostanete na další herní obrazovku a budete si vybírat mezi jednotlivými hrobkami. Využijte všechny vaše výběry a získejte co nejvíce spinů zdarma a násobitelů výher. Všechny vaše výhry získané během spinů zdarma budou následně vynásobeny hodnotou násobitele.

Celkové hodnocení

Vaším cílem v tomto online casino automatu je pomoci Jane rozluštit starověké tajemství a dostat se k antickým pokladům. A jakmile se vám to podaří, dosáhnete na obrovské výhry včetně nádherného progresivního jackpotu, který může být aktivován naprosto náhodně. Výplaty ze základní hry a bonusové funkce z vás ale také mohou udělat opravdového boháče.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář