Wild Wizards automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Wild Wizards Recenze online automatu

Tento nový online výherní automat s názvem Wild Wizards od vývojářské společnosti Real Time Gaming obsahuje vzrušující prvky, které na válcích vytváří perfektní odvar zábavy a vysokých odměn. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Průběh hry

Hrací automat Wild Wizards obsahuje 5 válců a 25 různých výherních linií. Minimální počet mincí vsazených na každou výherní linii je 1 a maximálně si můžete vsadit až 10 mincí. Hodnota každé mince se může pohybovat od 0,01 do 0,1. S maximální sázkou můžete v tomto automatu vyhrát 10 000 mincí.

Tématem online automatové hry Wild Wizards je středověk, a tomu odpovídá i vzhled automatu a jeho zvukový doprovod. Na válcích pak objevíte různé symboly v podobě kouzelníků, sov, malých draků, kouzel, koček, apod.

Wild a scatter symboly

Wild symbolem je kouzelník, který se nachází pouze na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly včetně scatter symbolu kouzelnické knihy. Při zobrazení wild symbolu na válcích se tento symbol nejdříve rozroste na celý válec a teprve potom budou ohodnoceny všechny výherní kombinace. V případě náhrady scatter symbolu se počítá pouze jeden wild symbol na jeden válec.

Symbol knihy kouzel je scatter symbolem. Tento symbol vám přinese výhry v podobě násobků vaší celkové sázky.

Kouzelnická wild funkce

Pokud zobrazíte kouzelnickou knihu na prvním válci a kouzelníka na pátém válci zároveň, můžete během hlavní hry aktivovat funkce kouzelníkovy věže, kouzlení, ohnivé koule nebo šíleného kouzelníka. Všechny tyto funkce budou odehrány se stejným počtem výherních linií a se stejnou sázkou, se kterými byly aktivovány.

Funkce šíleného kouzelníka

V rámci této funkce můžete získat 5 spinů zdarma, během kterých budou všechny výhry ze 2, 3 nebo 4 stejných symbolů vynásobeny 500x, 50x nebo 5x. Na každé výherní linii budou vyplaceny pouze ty nejvyšší výhry. Tato funkce nemůže být aktivována opětovaně.

Funkce kouzelníkovi věže

Funkce kouzelníkovi věže aktivuje 8 spinů zdarma, při kterých se kouzelník objevuje na prostředním válci. Tuto funkci je možné aktivovat opětovaně a vyhrát dalších 8 spinů zdarma.

Funkce ohnivé koule

Funkce ohnivé koule obsahuje 6 spinů zdarma, při kterých se kouzelník zobrazuje na druhém a čtvrtém válci. Tuto funkci můžete aktivovat opakovaně a vyhrát dalších 6 spinů zdarma.

Polymorfní funkce

Aktivovat můžete také speciální polymorfní funkci, ve které může čaroděj vykouzlit 1, 2 nebo 3 bonusové symboly. Během této funkce také můžete vyhrát 7 spinů zdarma. V případě zobrazení některého z bonusových symbolů, bude tento nahrazen symbolem čaroděje a teprve poté vám budou vyplaceny výhry. Tuto funkci je možné obnovit a získat tak další 7 spinů zdarma.

Kouzelnická funkce

Speciální kouzelnická funkce obsahuje 10 spinů zdarma. Během této funkce bude aktivní dodatečný symbol kouzelníka, který bude na válce dodán při každém zatočení. Tato funkce může být aktivována opětovně a získat tak můžete dalších 5 spinů zdarma.

Progresivní jackpot

Při hraní online automatu Wild Wizards také můžete dosáhnout na progresivní jackpot. Ten je aktivován náhodně a bude přičten k vašim běžným výhrám.

Celkové hodnocení

Mezi funkce tohoto výherního automatu patří také výhry za scatter symboly, které se vyplácí jako násobky vaší celkové sázky. Nejvyšší dostupná výhra dosahuje 50 000x hodnoty vaší sázky na výherní linii. Pokud tedy chcete vyhrát opravdu velké částky, tak si musíte zahrát právě tento výherní automat.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář