Big Money Bigfoot automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Big Money Bigfoot Recenze online automatu

Vývojářská společnost RTG použila příběh o Bigfootovi jako předlohu k vytvoření online výherního automatu. Tento pětiválec s 25 výherními liniemi se vyznačuje lákavými animacemi a skvělými peněžními odměnami. Například wild symbol tohoto automatu vám vyplatí 2000x hodnotu vaší sázky, ale musíte při tom hrát s maximální sázkou.

Scatter symbol vám také usnadní získání výher. Jedná se totiž o aktivátor spinů zdarma. Co se týče speciálních funkcí, jejich výčet ještě nekončí. V nabídce je také progresivní jackpot, a to nejlepší je, že pro jeho získání nepotřebujete naprosto žádný speciální symbol. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Návratnost

91-97%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Sněte o něčem opravdu velkém

Válce jsou naplněny malými roztomilými postavičkami v čele se samotným Bigfootem. Každý z těchto symbolů vám navíc vyplatí peněžní výhry. Výherní kombinace můžete tvořit spojením minimálně tří stejných symbolů na aktivní výherní linii. Wild symbol vám vyplatí maximálně 2000násobek vaší sázky a symbol Bigfoota vám vyplatí 1500x. Tyto hodnoty jsou ale platné při hraní s maximální sázkou. Logo automatu je scatter symbolem, který aktivuje spiny zdarma.

Spiny zdarma

Spiny zdarma jsou funkcí, kterou prostě nemůžete ignorovat. V tomto automatu se ke spinům zdarma dostanete přes scatter symboly, které na válcích musíte zobrazit minimálně tři. Za to vyhrajete 5 spinů zdarma. Symbol Bigfoota může při spinech zdarma změnit jakýkoli další symbol na wild symbol. Celkem může být při spinech zdarma změněno od 1 do 15 symbolů a všechny výhry vám budou vyplaceny až po jejich změně na wild symboly.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 25 výherními liniemi se pyšní skvělou grafickou stránkou plnou zábavných animovaných postaviček. Nabízí vám při tom spoustu nádherných peněžních výher, které doplňují také wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a možnost získání progresivního jackpotu.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář