Double Dragons automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Double Dragons Recenze online automatu

Double Dragons je doslova úžasný online výherní automat, který vás seznámí s několika nadpřirozenými bytostmi. Draci se objevují v různých legendách a příbězích různých kultur, ale v tomto online automatu vám přinesou neuvěřitelné peněžní výhry. Tuto automatovou hru pro vás připravila vývojářská společnost Yggdrasil. K dispozici budete mít 5 válců a 25 výherních linií.

Tento hrací automat obsahuje hned dva druhy draků. Sledujte je pozorně, abyste se naučili jejich zvyky a mohli je využít při hraní. Dračí hlava má funkci wild symbolu a nahrazuje proto všechny ostatní herní symboly a pomáhá tak tvořit více výherních kombinací. V automatu také narazíte na spiny zdarma a násobitele výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

Yggdrasil

Návratnost

94,81%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Odhalte tyto prastaré bestie a nechte si jimi vyplatit neuvěřitelné výhry

Jak napovídá již samotný název tohoto automatu, hlavními symboly zde jsou draci. Mimo to mohou draci aktivovat i spoustu bonusových funkcí a odměn. Stačí na válcích tvořit ty správné výherní kombinace. Například ohnivý drak může až tři náhodné symboly kdekoli na válcích změnit na wild symboly a ledový drak může zase výhry i několikrát vynásobit.

Dvojitá dračí funkce

Jakmile dosáhnete čtyř posloupných výher, aktivujete dvojitou dračí funkci. Během této funkce budou oba dva draci vypuštěni ze svých klecí. Oba dva tyto draci obsahují mezi 7 a 28 wild symboly, které jsou na válcích zobrazeny jako stacked symboly.

Spiny zdarma

Pro aktivování spinů zdarma musíte posbírat 9 bodů na ledovém a ohnivém počítadle. Jakmile toho dosáhnete, aktivujete 9 spinů zdarma. Během této hry budou dračí hlavy vyjmuty z válců, protože je můžete využít pouze v rámci hlavní hry. Dvojitou dračí funkci v rámci spinů zdarma aktivujete již dvěma posloupnými výhrami.

Funkce padajících válců

Symboly tvořící výherní kombinaci budou po vyplacení výher odstraněny a všechny ostatní symboly se posunou na válcích dolů. Následně budou válce doplněny novými symboly a budou vám vyplaceny další výhry.

Celkové hodnocení

Double Dragon je online casino automat bohatý na funkce, který vám poskytne spoustu možností aktivovat vzrušující bonusové funkce. Automat obsahuje vysoce kvalitní grafickou stránku a slušné výplaty. Pokud v tomto automatu hledáte vzrušení a napětí, tak jste na tom správném místě.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář