Extreme automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Extreme Recenze online automatu

Vítejte ve světě ledových kostek, ve kterém vás nepotěší pouze vysoké výplaty ale také pohodový a skvělý design a jednoduché ovládání. Tento pětiválcový výherní automat s 20 výherními liniemi se jmenuje Extreme a vytvořila ho vývojářská společnost Stake Logic. Tento automat obsahuje hned několik klíčových funkcí, jako jsou například spiny zdarma, násobitelé a padající wild symboly. A pokud vám to i nadále je málo, tak můžete na vysoké výhry dosáhnout pomocí hodnotných symbolů. Očekávaná návratnost k hráčům činí 96,56 %, tak se nebojte válce tohoto online automatu roztočit s maximální sázkou. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Stake Logic

Návratnost

96,49%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.2

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Když kostky ledu spustí žhavé výhry

Tento výherní automat je celý o kostkách ledu, drahokamech a červených sedmičkách. Například symbol kostky ledu s červenými třešničkami uvnitř je tím nejhodnotnějším symbolem, který vám v tomto hracím automatu vyplatí 2 500 mincí. Stačí hrát s tou nejvyšší sázkou a zobrazit jich pět na jedné výherní linii. Tento výherní automat ale také nabízí další důležité funkce, jako jsou padající wild symboly, záhadná násobící kostka a spiny zdarma.

Padající wild symboly

Pokud se vám podaří padající wild symbol zobrazit kdekoli na třetím válci, pak se tento wild symbol přesune na nižší pozici a nad něj spadnou další dva wild symboly tak, že změní celý tento válec ve wild válec. Padající wild symbol vám také přinese spiny zdarma.

Záhadná násobící kostka

Tento symbol vám přinese náhodného násobitele v hodnotě až 7x, musíte pro to pouze zobrazit tento symbol na druhém nebo čtvrtém válci. Tento symbol zároveň funguje jako wild symbol a jeho násobitel bude platit pro všechny výherní kombinace, kterých se tento wild symbol účastní. Pokud se vám podaří zobrazit během jednoho kola dva záhadné násobitele, pak je jejich hodnota sečtena. V tomto případě bude hodnota násobitelů v rozmezí od 5x do 15x.

Spiny zdarma

Symbol hořící kostky se může zobrazit kdekoli na válcích a spustit spiny zdarma. Za tři hořící kostky s klíčem uvnitř získáte 10 spinů zdarma. Stejně tak vám spiny zdarma aktivují i 4 nebo 5 těchto symbolů. V tomto případě obdržíte postupně 20 a 30 spinů zdarma. Během spinů zdarma můžete vyhrát další bonusové hry.

Celkové hodnocení

Online casino automat Extreme obsahuje spoustu hodnotných symbolů a skvělé interaktivní funkce, které vás naprosto pohltí. Zahrajte si tento výherní automat nyní a dosáhněte na nejvyšší výhru v hodnotě 315 000 mincí.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář