King Bam Bam automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

King Bam Bam Recenze online automatu

Vítejte na pohřebišti starověkého kmene, kde se nachází strašidelná vyobrazení zvířecích obličejů. Tento pětiválec se 40 výherními liniemi pochází z dílny vývojářské společnosti Stake Logic a obsahuje hned několik bonusových funkcí, jako jsou například spiny zdarma a násobitelé výher. Jednotlivé symboly jsou trošku strašidelné, ale za to vám nabídnou opravdu hodnotné výhry. Očekávaná návratnost k hráčům tohoto automatu je 95,82 % a k tomu máte možnost si nastavit sázku podle vašich možností. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výrobci automatů

Stake Logic

Podobné 5-válcové automaty

Postavte se čelem těmto strašidelným symbolům a odhalte poklady, které skrývají

V tomto hracím automatu můžete narazit na wild symboly, scatter symboly a násobitele 4x, což je naprosto skvělá kombinace speciálních funkcí. Mezi běžné herní symboly patří zvířecí obličeje, které mají různé hodnoty. Tu nejvyšší výplatu v hodnotě 3 750 mincí získáte za symbol paviána s červenýma očima. Hrát ale musíte s maximální možnou sázkou. Scatter symboly tohoto online automatu vám nicméně mohou vyplatit až 20 000 mincí. V nabídce jsou i další klíčové funkce, které celou hru ještě vylepší.

Kaskádovité válce

Kaskádovité válce umožňují symbolům, které na válcích vytvoří výherní kombinaci zmizet a nahradit je dalšími symboly, které budou doplněny z vrchu herní obrazovky. Tímto způsobem se může dosáhnout i několika po sobě jdoucích výherních kombinací. Funkce bude ukončena, když nebude vytvořena žádná další výherní kombinace.

Bonusová hra

Tři nebo více symbolů spinů zdarma aktivují bonusovou hru. Během této funkce si můžete zahrát až 25 spinů zdarma a po každém kole navíc získáte jeden extra wild symbol.

XXL sázky

Po každém spinu v hodnotě od 0 do 20 může jakýkoli běžný symbol nahradit wild násobitel výher v hodnotě 2x, 3x, 4x, 5x nebo 6x. Pokud na jedné výherní linii narazíte na dva wild násobitele, budou tyto symboly navzájem vynásobeny a vytvoří násobitele v maximální hodnotě 15x. Wild násobitel může nahradit jakýkoli běžný symbol mimo bonusového symbolu.

Celkové hodnocení

Online casino automat King Bambam je dobrodružný a je naplněný akcí. Budete mít příležitost zahrát si s ojedinělými symboly, které vám mimo jiné vyplatí obrovské výhry. Navíc je zde k dispozici i spousta bonusových funkcí.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář