John Doe automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

John Doe Recenze online automatu

Postavte se do role detektiva a zbavte vaše město všech zločinců. Při hraní online výherního automatu John Doe zdarma se rozhodně budete cítit jako pravý detektiv. Tento nádherný kousek byl vytvořen vývojářskou společností Stake Logic na náměty ze stejnojmenného filmu. Tento pětiválec s 40 výherními liniemi pro vás má ale spoustu šancí na získání velkých a mega velkých výher dosahujících až 353 000 mincí. Mimo těchto neuvěřitelných výplat zde narazíte také na wild symboly, scatter symboly a wild funkce, které se postarají o opravdové napětí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

Stake Logic

Návratnost

94,03%

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.4

Maximální sázka

40

Podobné 5-válcové automaty

Pochytejte všechny zločince a odneste si domů tučnou odměnu

Červený symbol wild zastupuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild symbol se ale může objevit pouze na prostředních třech válcích. Scatter symbolem je šerifova hvězda, která vám vyplatí maximálně 100 000 mincí. Pro tuto výhru ale musíte hrát s maximální sázkou. Scatter symbol se může zobrazit kdekoli na válcích, ale pro získání výhry ho musíte zobrazit na herní obrazovce minimálně třikrát. Mezi další hodnotné herní symboly patří muž, zbraň, žena, složka, náboje a obrys těla.

Wild funkce

Wild funkce spočívá v posunutí aktuálního wild symbolu na válci směrem dolů a nahrazení vrchního symbolu wild symbolem. To ale nastane pouze ve chvíli, kdy se nad tímto wild symbolem opravdu další wild symbol nachází, ale pouze se na válce nedostal. Tato funkce vám umožní zobrazit maximálně tři dodatečné wild symboly na jedno zatočení.

Wild funkce začíná nejdříve na druhém válci, kde budou zhodnoceny vaše možnosti a budou vám uděleny všechny dostupné wild symboly. Po dosažení maximálního počtu wild symbolů nebo po dosažení možností se přesune udělování wild symbolů na třetí válec, atd.

Celkové hodnocení

Casino automat John Doe je vzrušující a velmi napínavou automatovou hrou. Vaši pozornost ale přitáhne hlavně nejvyšší nabízená výhra. Symboly tohoto automatu mají obrovskou hodnotu a velmi zajímavá je také speciální wild funkce.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář