Vintage Win automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Vintage Win Recenze online automatu

Už vás dokonalost a složitost moderního světa unavuje? Chcete se vrátit zpět do starých dobrých časů? Potom si zahrajte online výherní automat Vintage Win zdarma, který je určen právě vám. Jedná se o pětiválec se 40 výherními liniemi, který se vyznačuje velmi jednoduchou hrou s velmi lukrativními výhrami, které mohou dosahovat až neuvěřitelných 25 000 mincí.

Téma tohoto automatu je jednoduché a jeho platby jsou velmi slušné. Mimo výher v hlavní hře budete mít šanci získat odměny i za wild symboly, scatter symboly nebo v doplňkové hazardní hře. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Užijte si naprosté jednoduchosti a vyhrajte při tom spoustu peněz

Tento hrací automat vám umožní užít si relaxující atmosféry. Automat vám nabídne klasické herní symboly, které zahrnují sedmičky, zvony, hvězdy a ovoce. Velká sedmička vám vyplatí tu nejvyšší výhru v hodnotě až 6,250 mincí. Pro její získání ale musíte hrát s maximální možnou sázkou. Za stejných podmínek vám pět symbolů hvězdy vyplatí druhou nejvyšší výhru 3,125 mincí.

Pokud je vaším cílem jackpot v hodnotě 25 000 mincí, tak musíte na válcích zobrazit 5 scatter symbolů. Wild symbol je také přítomen a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symboly vám vyplatí výhru nezávisle na svojí pozici na válcích. Výhry můžete ale získat také již za spojení dvou symbolů sedmiček nebo třešní na aktivní výherní linii.

Funkce spinů zdarma

Scatter symbol v podobě zvonu aktivuje spiny zdarma. 10 spinů zdarma získáte za zobrazení tří nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích. Vyhrát také můžete více spinů zdarma za zobrazení dalších tří scatter symbolů během této funkce.

Hazardní hra

Tato bonusová funkce může dokonale rozzářit váš obličej. Dovoluje vám totiž zdvojnásobit všechny vaše výhry, a to pouhým uhodnutím té správné barvy (červená nebo černá), která se zobrazí na displeji. Pokud tuto barvu uhodnete, bude vaše výhra zdvojnásobena. Při špatném odhadu ale nezískáte výhru žádnou.

Celkové hodnocení

Vintage Win je online casino automat v retro stylu, který vám nabídne spoustu atraktivních výher. Kvalita grafické stránky je dobrá a spolu s velmi štědrými výhrami vám zajistí skvělé herní zážitky.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář