Steampunk Big City automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Steampunk Big City Recenze online automatu

Využijte vaši možnost projít se po rušném městě, kterou vám nyní nabízí vývojářská společnost BeeFee. Stampunk Big City je online výherním automatem, který obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Jedná se o obrovské průmyslové město, které pro vás má spoustu skvělých odměn.

Tento výherní automat je plný vzrušujících funkcí. Příkladem jsou wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma i hazardní hra. Výhry z hlavní hry jsou velmi slušné a nejvíce můžete obdržet až 2 500 mincí. Tuto částku vám vyplatí symbol hlavního protagonisty tohoto automatu a za jeho ženskou polovičku můžete získat 1 250 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výrobci automatů

BeeFee

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte ve Steampunk City

Muž a žena vám v tomto hlavním automatu jako hlavní postavy přinesou také ty nejvyšší výhry. Wild symbol vám zase na druhou stranu přinese výhry extra.

Wild symbolem je revolver, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol vám přinese také symboly extra a zvyšuje tak vaše šance na získání výher. Scatter symbolem je brož ve tvaru motýla. Tento symbol se objevuje pouze na prvním, třetím a pátém válci. Scatter symbol vám přinese spiny zdarma, ale musíte zobrazit scatter symboly na všech třech těchto válcích.

Spiny zdarma

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích vám přinese 12 spinů zdarma. Vyhrát můžete dodatečné stacked wild symboly, které jsou aktivní při spinech zdarma a zvyšují tak vaše šance na získání skvělých výher. Během této funkce můžete spiny zdarma obnovit.

Hazardní hra

Hazardní hra vám umožní zdvojnásobit jakoukoli vaši výhru. Tuto doplňkovou hru aktivujete stisknutím tlačítka Gamble po jakémkoli kole s výhrou. Vaším úkolem bude vybrat si červenou nebo černou kartu a odhadnout tak barvu následující karty z balíčku. Při správném odhadu bude vaše výhra zdvojnásobena, ale při neúspěšném odhadu výhru ztratíte a hazardní hra bude ukončena.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 20 výherními liniemi obsahuje aktivní wild a scatter symboly, jejichž vzájemné působení je naprosto úžasné. Výhry ze základní hry jsou skvělé, ale vaši kapsu šikovně naplní i spiny zdarma nebo hazardní hra.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář