Pharaohs and Aliens automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Pharaohs and Aliens Recenze online automatu

Věříte v teorii, podle které měli egyptští faraonové spojení s mimozemšťany, nebo vám tato teorie přijde až příliš neuvěřitelná? Podívejte se na tento výherní automat od společnosti BeeFee, který právě toto téma zpracovává. Jedná se o pětiválcový výherní automat Pharaons and Aliens zdarma s 10 výherními liniemi, ve kterém vás čeká napínavé dobrodružství se záhadným tématem a spoustou nádherných peněžních výher.

Tento lukrativní automat obsahuje spoustu vysoce hodnotných symbolů, díky kterým hráči mohou získat peněžní výhry až v hodnotě 45 000 mincí. V nabídce jsou také scatter výhry dosahující 25 000 mincí, ale získat můžete také spiny zdarma a násobitele výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

10 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Projděte si toto téma a vyřešte záhadu století

My spojení mezi faraony a mimozemšťany potvrdit nedokážeme, ale čím jsme si jistí, je hodnota pokladu nabízeného tímto automatem. Jeho symboly jsou tematicky laděné, takže na válcích automatu můžete potkat faraony, královny i mimozemšťany.

Wild symbolem tohoto hracího automatu je samotný faraon, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu a může tak tvořit více výherních kombinací. Wild symbol navíc všechny vytvořené výherní kombinace zdvojnásobí. Při spojení pěti wild symbolů na jedné výherní linii, můžete s maximální sázkou dosáhnout na nejvyšší možnou výhru v hodnotě 45 000 mincí.

Scatter symboly s vlastními výplatami

Pomocí scatter symbolů můžete dosáhnout na druhou hlavní výhru v hodnotě až 25 000 mincí. I v tomto případě musíte hrát s maximální sázkou a musíte zobrazit pět scatter symbolů, jen s tím rozdílem, že scatter symboly se mohou nacházet kdekoli na herním poli. Tři a více scatter symbolů vám navíc vyplatí 10 spinů zdarma s násobitelem výher 3x. Za scatter symboly získáte výhry již při spojení dvou těchto symbolů.

Hazardní hra

Hazardní hra vám v tomto online automatu přinese 50% šanci na dvojnásobení vaší výhry. Klikněte na tlačítko Gamble a vyberte si jednu z nabízených karet (červenou nebo černou). Pokud správně uhodnete barvu následující karty, bude vaše výhra zdvojnásobena. Při nesprávném odhadu ale nezískáte nic.

Celkové hodnocení

10 výherních linií tohoto casino automatu dokáže velmi snadno naplnit vaši kapsu atraktivními peněžními výhrami. Ty nejvyšší výplaty vám ale přinesou wild a scatter symboly.

Podobné automaty s 10 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář